MagiCAD 2023 UR-1 - kas naujo?

Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Šildymas ir vėdinimas Vandentiekis ir nuotekos Vytautas Puras
01 gru 2022

Oficialiai išleisti MagiCAD 2023 UR-1 atnaujinimai. Šiame blog’o įraše apžvelgsime, kokius naujus įrankius ir funkcionalumą, projektavimo metu, bus galima naudoti įsidiegus šią versiją.

 

MagiCAD 2023 UR-1 for Revit atnaujinimai

 

 • Panaudojant virtualius pajungimo taškus bus galima apjungti keliuose skirtinguose modeliuose esančią sistemą. Toks apjungimas padės išlaikyti sistemos vientisumą atliekant visus reikalingus sistemos skaičiavimus. Šiuo metu tai ypač aktualu, kadangi inžineriniai projektai pasitaiko dideli ir projektavimo darbai tarp projektuotojų yra išskaidomi į kelis skirtingus modelius. Kiek anksčiau šis funkcionalumas buvo pritaikytas tik vėdinimo sistemoms, darba pritaikytas ir vamzdynų sistemoms: šildymo, šaldymo, buitinio vandentiekio ir kt.
 • Nuo šiol galima greitai sukurti reikiamų išmatavimų nuotekų talpyklas, jas patalpinti į projekto modelį, prijungti prie jų reikiamus vamzdynus.
 • Efektyvesnis informacijos apie įrangą valdymas projektiniame faile (angl. Dataset). Sukurta galimybė ne tik pasirinkti kokia informacija apie įrangą bus matoma pagrindiniame kategorijos lange, bet ir redaguoti pasirinktą informaciją tiesiogiai šiame lange. Tai reiškia, jog nebūtina eiti į pasirinktos įrangos Dataset Properties langą ir keisti informaciją jame, norint greitai atlikti tam tikrus pakeitimus.

 

„MagiCAD 2023 UR-1 for Revit“ atnaujinimai

 

 • Į neleistinų susikirtimų patikros įrankio Clash Detection nustatymus buvo įtraukta izoliacijos kategorija ir Revit elementų fazių pasirinkimas.
 • Galimybė pasirinkti, jog MagiCAD komandos: Create Similar ir Draw Segment, būtų naudojamos pagal nutylėjimą vietoje įprastų Revit komandų. Naudojant MagiCAD komandas yra užtikrinimas reikiamų MagiCAD parametrų naudojimas.
 • Automatinis purkštukų išdėstymas pasirinktoje patalpoje. Patalpos plotas padengiamas purkštukais, įvertinant purkštuko saugomą plotą ir apskaičiuojant reikiamą purkštukų kiekį plotui padengti.

 

„MagiCAD 2023 UR-1 for Revit“ atnaujinimai

 

 • Projektuojant kabelių kopėčias ir panaudojant Angle to Horizontal įrankį galima nurodyti vertikalaus sujungimo vidinį spindulį. Žinoma, tik tuo atveju, kai naudojamo sujungimo šeimyna leidžia šį spindulį keisti, kitu atveju šis nustatymas yra neaktyvus.
 • Bendras kabelio ilgis dabar gali būti skaičiuojamas papildomai įvertinant menamą kabelio atkarpą tarp elektros paskirstymo skydo ir kabelių trasos.

Daugiau informacijos apie visus MagiCAD 2023 UR-1 for Revit atnaujinimus rasite ČIA

 

MagiCAD 2023 UR-1 for AutoCAD atnaujinimai

 

 • Nuo šiol MagiCAD Schematics leidžia susieti tą patį schemos simbolį su keliais projekto modelyje esančiais įrenginiais, apjungtais į grupę. Šią naujovę puikiai iliustruoja situacija, kai schemoje yra vienas oro tiekimo skirstytuvas susietas su keliais skirstytuvais modelyje, tokiu būdu šalia vieno schemos simbolio gali būti atvaizduojamas suminis visų skirstytuvų oro srautas.

 

„MagiCAD 2023 UR-1 for AutoCAD“ atnaujinimai

 

 • Elektros grupės informacijos lange galima nurodyti, kiek to paties tipo kabelių yra naudojama, dėl to nėra būtinybės braižyti kabelius atskirai, užtenka tik nurodyti jų kiekį.
 • Patogiau valdyti persidengiančių elementų grafines savybes MagiCAD Electrical modulyje, o tai leidžia tvarkingiau paruošti brėžinius ir lengviau skaityti informaciją juose.
 • Daugiau galimybių detaliau atvaizduoti elementų veikimo zonas, pavyzdžiui, grafiškai atvaizduoti vaizdo kameros apžvalgos zonas ir kt.
 • Nuo šiol, virtualius taškus galima naudoti ir projektuojant gaisro gesinimo sistemas. Virtualiame taške tereikia nurodyti ruožo technines charakteristikas: srautą ir slėgio nuostolius. Virtualius taškus patogu naudoti, kai reikia greitai atlikti tarpinius projektuojamos sistemos skaičiavimus, be būtinybės pajungti visas atkarpas ir purkštukus.

 

Daugiau informacijos apie visus MagiCAD 2023 UR-1 for AutoCAD atnaujinimus rasite ČIA


Turite klausimų? Susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. +370 699 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų