Kas naujo AutoCAD 2022?

Architektūra Interjero dizainas Įrankiai ir funkcijos Projektavimas Statyba Andrius Baranauskas
26 bal 2021

Šiame blogo įraše norime pristatyti neseniai pasirodžiusios AutoCAD 2022 versijos naujoves. Ši programinė įranga yra viena pagrindinių ir universaliausių projektavimo programų, kuria pasitiki milijonai vartotojų visame pasaulyje.

 

AutoCAD patarimai infoera.lt

 

Šiandien, kaip niekad svarbu dirbti efektyviai, greitai ir protingai. AutoCAD 2022 versiją sudaro  net 7 specializuoti įrankiai: AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architecture, AutoCAD Electrical, AutoCAD Map 3D, AutoCAD MEP, AutoCAD Plant 3D ir AutoCAD Raster Design. Šie atnaujinti moduliai padidins projektuotojų darbo našumą, įgyvendinant pastatų architektūrinius, inžinerinių sistemų, elektros  sistemų, mechanikos ir pramoninių vamzdynų projektus.

 

 

Šį kartą programinės įrangos gamintojai Autodesk naujausioje versijoje daugiausia dėmesio skyrė bendradarbiavimo įrankiams, darbo automatizavimui bei sklandesniam projekto dalijimosi funkcionalumui.

 

Naujienos ir patobulinimai  AutoCAD 2022

 

Trace funkcija. Tai visiškai naujas funkcionalumas, palengvinantis projektų peržiūros ir bendradarbiavimo procesą. Kolegos, naudojant AutoCAD web arba mobilią aplikaciją, gali saugiai peržiūrėti ir pridėti atsiliepimus tiesiogiai .dwg faile nedarant jokios įtakos originaliam brėžiniui.

Tuo tarpu, originaliame .dwg faile naudojant Trace funkciją AutoCAD platformoje galite peržiūrėti visus kolegų atsiliepimus ir atlikti reikiamus pokyčius.

 

AutoCAD patarimai infoera.lt

 

Plačiau:

 

 

Count funkcija.  Ši nauja funkcija padės automatiškai suskaičiuoti projekto blokus ar geometriją. Šis automatizuotas skaičiavimas taupo laiką bei padeda išvengti klaidų.

 

 

Plačiau apie funkciją:

 

Nauja dalijimosi-bendradarbiavimo funkcija Share . Naudodami šią funkciją galite saugiai bendradarbiauti tarp projekto dalyvių, siųsdami kontrolinius .dwg brėžinius savo kolegoms. Galite nustatyti skirtingus prieigos lygius: tik peržiūrėti arba galimybė redaguoti.

 

 

Plačiau vaizdo įraše:

 

Push to Autodesk Docs funkcija. Naudodamiesi šiuo funkcionalumu galite tiesiai iš AutoCAD projekto .pdf failus įkelti tiesiai į Autodesk Docs platformą. Daugiau nebereikia išsaugoti darbinių failų ir tik tuomet kelti į saugyklą debesyje.  Kadangi, visi projektiniai failai saugomi debesyje, tad visuomet galėsite pasiekti savo failus per internet naršyklę Autodesk Docs platformoje.

 

 

Daugiau informacijos:

 

 

Funkcija Floating windows . Autodesk atsižvelgusi į naudotojų poreikį dirbti su keliais brėžiniais vienu metu šioje versijoje ir įdiegė papildomas galimybes. AutoCAD 2022 versijoje galite peržiūrėti ir redaguoti kelis brėžinius viename monitoriuje su šia „slankiojančių langų“ funkcija.  Atitraukus brėžinių skirtukus, velkant juos su pele galite redaguoti ar peržiūrėti aktyvius langus viename ar keliuose monitoriuose.

 

AutoCAD patarimai infoera.lt

 

Daugiau informacijos vaizdo įraše:

 


Norite išbandyti gyvai naujas funkcijas? Vartotojai turintys aktyvią programos nuomą prisijungę prie paskyros jau gali parsisiųsti naujausią versiją .

Jei neturite programos, yra galimybė išbandyti 30 dienų bandomąją licenciją: https://www.autodesk.com/products/autocad/free-trial


Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. paštu: andrius.b@infoera.lt arba tel.: +370 640 50 880

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų