„Enscape“ – greitos vizualizacijos

Enscape infoera Monika Stelmokė
03 kov 2021

Enscape„Enscape” yra programinė įranga, skirta rengti dinamines (filmuko tipo) ir statines (nuotraukos tipo) vizualizacijas.

Tai puikus įrankis pradedantiesiems, nes vizualizacijai gauti nereikalingi ypatingi įgūdžiai. O štai įgudusieji vizualizacijų kūrėjai gali džiaugtis iškart gaunamu „renderiu“. „Enscape“ veikimo principas – vizualiai atvaizduoti modelio pakeitimus realiuoju metu.

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo š. m. vasario „InfoEra“ grupė tapo „Enscape“ partnere Baltijos šalyse.


Įprasta projektavimo aplinka

„Enscape“ veikia kaip priedas prie šių programinių įrangų: „SketchUp Pro, „Revit“, „Archicad“, „Vectorworks“, „Rhino“. Pats modeliavimo procesas vyksta įprastoje naudotojui platformoje, o šalia atsidarančiame „Enscape“ lange galima matyti modelio ir medžiagų pakeitimus 3D vaizde realiuoju metu.

 

„Enscape” elementų biblioteka

Puikus „Enscape“ įrankis – kartu su programa susidiegianti elementų biblioteka. Elementai yra specialiai sukurti vizualizacijoms ruošti, todėl juos naudojant modelyje garantuojama vizualizacijos kokybė ir greitis. „Enscape“ bibliotekoje naudotojai ras populiariausius baldų, interjero akcentų bei augalų modelius.

Enscape elementų biblioteka

 

Vizualizacija nuotraukos formatu

Vizualizacijas kurti su „Enscape“ yra neįtikėtinai paprasta. Teprireiks nustatyti modelyje medžiagas ir eksportuoti norimus 3D vaizdus į paveikslėlius. Pažengusieji naudotojai galės naudotis apšvietimo, spalvų, šešėlių, kokybės ir kitais nustatymais.

 

Vizualizacija filmuko formatu

Naudotojai „Enscape“ pagalba gali vaikščioti po vizualizuojamą modelį ir nustatydami patinkančių rakursų takelį sukurti pasivaikščiojimo tipo filmuką. Yra galimi ir papildomi nustatymai, tokie kaip  gamtinė aplinka, oro sąlygos ar paros metas. Gavus dinaminę filmuko tipo vizualizaciją – užsakovų džiaugsmas yra tiesiog garantuotas.

 

Virtuali realybė

įskiepis taip pat leidžia 3D modelius perkelti į virtualią realybę. Naudotojai turi galimybę vaikščioti ar net skraidyti po modelius, pasitelkiant virtualios realybės akinius.


„Enscape“ bandomąją versiją (14 d.) galite atsisiųsti ČIA.


Norite sužinoti daugiau apie „Enscape“ ar įsigyti? Susisiekite su architekte – programinės įrangos specialiste Monika Stelmoke, el. p. monika@infoera.lt, +37068566312 arba užsukite į „InfoEra“ elektorinę parduotuvę.

Susiję produktai

Daugiau produktų