Enscape – greitos vizualizacijos

3D modeliavimas Architektūra Interjero dizainas Modelių biblioteka Virtuali Realybė (VR) Vizualizacijos Monika Stelmokė
03 kov 2021

EnscapeEnscape yra programinė įranga, skirta rengti dinamines (filmuko tipo) ir statines (nuotraukos tipo) vizualizacijas.

Tai puikus įrankis pradedantiesiems, nes vizualizacijai gauti nereikalingi ypatingi įgūdžiai. O štai įgudusieji vizualizacijų kūrėjai gali džiaugtis iškart gaunamu renderiu. Enscape veikimo principas – vizualiai atvaizduoti modelio pakeitimus realiuoju metu.

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo š. m. vasario InfoEra grupė tapo Enscape partnere Baltijos šalyse.

 

 

Įprasta projektavimo aplinka

 

Enscape veikia kaip priedas prie šių programinių įrangų: SketchUp Pro, Revit, Archicad, Vectorworks, Rhino. Pats modeliavimo procesas vyksta įprastoje naudotojui platformoje, o šalia atsidarančiame Enscape lange galima matyti modelio ir medžiagų pakeitimus 3D vaizde realiuoju metu.

 

 

Enscape elementų biblioteka

 

Puikus Enscape įrankis – kartu su programa susidiegianti elementų biblioteka. Elementai yra specialiai sukurti vizualizacijoms ruošti, todėl juos naudojant modelyje garantuojama vizualizacijos kokybė ir greitis. Enscape bibliotekoje naudotojai ras populiariausius baldų, interjero akcentų bei augalų modelius.

 

Enscape elementų biblioteka

 

Vizualizacija nuotraukos formatu

 

Vizualizacijas kurti su Enscape yra neįtikėtinai paprasta. Teprireiks nustatyti modelyje medžiagas ir eksportuoti norimus 3D vaizdus į paveikslėlius. Pažengusieji naudotojai galės naudotis apšvietimo, spalvų, šešėlių, kokybės ir kitais nustatymais.

 

 

Vizualizacija filmuko formatu

 

Naudotojai, Enscape pagalba, gali vaikščioti po vizualizuojamą modelį ir nustatydami patinkančių rakursų takelį sukurti pasivaikščiojimo tipo filmuką. Yra galimi ir papildomi nustatymai, tokie kaip  gamtinė aplinka, oro sąlygos ar paros metas. Gavus dinaminę filmuko tipo vizualizaciją – užsakovų džiaugsmas yra tiesiog garantuotas.

 

Virtuali realybė

 

įskiepis taip pat leidžia 3D modelius perkelti į virtualią realybę. Naudotojai turi galimybę vaikščioti ar net skraidyti po modelius, pasitelkiant virtualios realybės akinius.

 


Enscape bandomąją versiją (14 d.) galite atsisiųsti ČIA.


Turite klausimų? Susisiekite su  architekte – programinės įrangos specialiste Diana Žmėjauskaite, el.paštu: diana@infoera.lt arba tel.:+370 690 28190

Susisiekti

Susiję produktai

Daugiau produktų