AutoCAD ir AutoCAD LT 2021.1 atnaujinimai. Kas naujo?

2021 versija Architektūra Infrastruktūra Įrangos atnaujinimai Įrankiai ir funkcijos Pastato vidaus inžinerinės sistemos Savivaldybės Statyba Andrius Baranauskas
31 rug 2020

Š. m. rugpjūtį pasirodė AutoCAD ir AutoCAD LT 2021.1 atnaujinimai, kurie ne tik supaprastina projektavimo procesus, bet ir padidina produktyvumą. Turite 2021 versijos AutoCAD ar AutoCAD LT 2021 versijas? Šie atnaujinimai jums bus pasiekiami.

 

Kaip atsinaujinti į 2021.1 AutoCAD ar AutoCAD LT versiją?

 

Jei naudojate programų 2021 versiją – šiuos patobulinimus gausite automatiškai (įprastai Autodesk Desktop app), teprireiks sutikti su naujinimu ir jau galėsite naudotis atnaujintomis funkcijomis.

Norint greitai nustatyti naujas AutoCAD funkcijas, pasirinkite Highlight New Features opciją. Jei aktualu pradėti naudotis naujausiu AutoCAD ar AutoCAD LT – susisiekite.

 

AutoCAD 2021.1-1

Nauji įrankiai ir funkcijos

 

Blokų pritaikymas pagal poreikius ir sinchronizacija

 

Naujausias atnaujinimas leidžia pažymėti norimus blokus (šiuo metu naudojamus, neseniai naudotus, bibliotekos skirtukuose išsaugotus) ir juos nustatyti kaip mėgstamus, parankinius. Kaip tai atlikti? Spustelkite dešinįjį pelės mygtuką ir nukopijuokite į mėgstamus. Tuomet paprastai juos galėsite rasti naujoje mėgstamųjų skiltyje (angl. Favorite tab) blokų paletėje. Lengvai šiuos blokus galima pasiekti ir įkelti, neprireiks ieškoti jų visose bibliotekose, norint įkelti dažnai naudojamus blokus. Papildomai šie parankiniai blokai sinchronizuojami visuose įrenginiuose, pasitelkiant debesų technologiją.

 

Greitas bibliotekos išvalymas

 

Kartu su šiuo pakeitimu, atsirado galimybė išvalyti visą naujausių blokų sąrašą. Tai atlikti galima paprastu būdu, paspaudus dešinįjį pelės mygtuką ir pasirinkus išvalyti naujausią sąrašą parinktį Clear Recent List. Tai taip pat galima atlikti ir mėgstamųjų skirtuke (angl. Favorite Tab) – Clear Favorites List. Autodesk nurodo, jog šis patobulinimas įdiegtas atsižvelgus į vartotojų pasiūlymus.

 

Patobulinimai naudojantiems papildomus monitorius

 

Dar viena naujiena dirbantiems su AutoCAD 2021 ir AutoCAD LT 2021 – patogesnis monitorių valdymas. Atjungus nešiojamąjį kompiuterį nuo monitorių, komandinė eilutė, juostos skydelis, įrankių juosta ir kt. bus automatiškai perkeliama į tą pačią vietą naudojamame ekrane.

Plačiau apie AutoCAD 2021.1 ir AutoCAD LT 2021.1 skaitykite čia.


Parengta pagal „AutoCAD 2021.1 and AutoCAD LT 2021.1 Update Now Available“


Turite klausimų? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. paštu: andrius.b@infoera.lt arba tel.: +370 640 50 880

Susisiekti