„AutoCAD“ ir „AutoCAD LT“ 2021.1 atnaujinimai. Kas naujo?

AutoCAD AutoCAD 2021 AutoCAD LT Agnė Mackonienė
31 rug 2020

Š. m. rugpjūtį pasirodė „AutoCAD“ ir „AutoCAD LT“ 2021.1 atnaujinimai, kurie ne tik supaprastina Projektavimo procesus, bet ir padidina produktyvumą. Turite 2021 versijos „AutoCAD“ ar „AutoCAD LT“? Šie atnaujinimai jums bus pasiekiami.


Kaip atsinaujinti į 2021.1 „AutoCAD“ ar „AutoCAD LT“ versiją?

Jei naudojate programų 2021 versiją – šiuos patobulinimus gausite automatiškai (įprastai „Autodesk Desktop app“), teprireiks sutikti su naujinimu ir jau galėsite naudotis atnaujintomis funkcijomis.

Norite greitai nustatyti naujas „AutoCAD“ funkcijas, pasirinkite „Highlight New Features“ opciją. Jei aktualu pradėti naudotis naujausiu „AutoCAD“ ar „AutoCAD LT“ – susisiekite.

AutoCAD 2021.1-1

Blokų pritaikymas pagal poreikius ir sinchronizacija

Naujausias atnaujinimas leidžia pažymėti norimus blokus (šiuo metu naudojamus, neseniai naudotus, bibliotekos skirtukuose išsaugotus) ir juos nustatyti kaip mėgstamus, parankinius. Kaip tai atlikti? Spustelkite dešinįjį pelės mygtuką ir nukopijuokite į mėgstamus. Tuomet paprastai juos galėsite rasti naujoje mėgstamųjų skiltyje (angl. Favorite tab) blokų paletėje. Lengvai šiuos blokus galima pasiekti ir įkelti, neprireiks ieškoti jų visose bibliotekose, norint įkelti dažnai naudojamus blokus. Papildomai šie parankiniai blokai sinchronizuojami visuose įrenginiuose, pasitelkiant debesų technologiją.

Greitas bibliotekos išvalymas

Kartu su šiuo pakeitimu, atsirado galimybė išvalyti visą naujausių blokų sąrašą. Tai atlikti galima paprastu būdu, paspaudus dešinįjį pelės mygtuką ir pasirinkus išvalyti naujausią sąrašą parinktį „Clear Recent List“. Tai taip pat galima atlikti ir mėgstamųjų skirtuke („Favorite Tab“) – „Clear Favorites List“.

„Autodesk“ nurodo, jog šis patobulinimas įdiegtas atsižvelgus į vartotojų pasiūlymus.

Patobulinimai naudojantiems papildomus monitorius

Dar viena naujiena dirbantiems su „AutoCAD 2021“ ir „AutoCAD LT 2021“ – patogesnis monitorių valdymas. Atjungus nešiojamąjį kompiuterį nuo monitorių, komandinė eilutė, juostos skydelis, įrankių juosta ir kt. bus automatiškai perkeliama į tą pačią vietą naudojamame ekrane.

Plačiau apie „AutoCAD 2021.1” ir „AutoCAD LT 2021.1” skaitykite čia.


Parengta pagal „AutoCAD 2021.1 and AutoCAD LT 2021.1 Update Now Available“


Artimiausi „AutoCAD“ mokymai:

NUOTOLINIAI „AutoCAD” mokymo kursai spalio 19 d. – spalio 26 d. 16 akad. val. REGISTRACIJA

Turite klausimų, norite dirbti su naujausiu „AutoCAD“? Susisiekite!

SUSISIEKTI