Sprendimai verslui

Subsidija įmonėms „Kompetencijų vaučeris“

Ūkio ministerija iš ES struktūrinių fondų skiria ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (Invega) paskirsto iki 4500 Eur negrąžintiną subsidiją darbuotojų mokymo išlaidoms kompensuoti privačioms ir valstybinėms arba savivaldybinėms įmonėms, veikiančioms ne trumpiau kaip vienerius metus.

Subsidija skirta suteikti įmonėms galimybę kelti savo darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją bei geriau prisitaikyti prie nuolatos kintančių darbo rinkos reikalavimų. Ši priemonė suteikia galimybę įmonėms be didesnės administracinės naštos (nerengiant atskirų projektų) gauti paramą dirbančiųjų mokymui tuo metu, kai jos reikia, ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga.

Atkreipiame dėmesį, kad pagal priemonę „Kompetencijų vaučeris“ kompensacijos nebus mokamos įmonėms už tuos darbuotojus, už kuriuos yra gaunamos Užimtumo tarnybos mokamos subsidijos už prastovas arba subsidijos po prastovų.  Priemonės „Kompetencijų vaučeris“ kompensacijų mokėjimas bus atnaujintas pasibaigus Užimtumo tarnybos subsidijų mokėjimo laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip 15 mėnesių nuo dotacijos sutarties pasirašymo datos.

 

Atnaujinta informacija 2020 m. spalio 13 d.:

Nuo 2020 m. spalio 13 d., pasibaigus priemonei skirtų lėšų sumai, stabdomas antrasis kvietimas teikti naujas paraiškas pasinaudoti priemone „Kompetencijų vaučeris“. Naujos paraiškos, gautos po kvietimo sustabdymo, nebus vertinamos. 

Iki spalio 13 d. gautos ir patvirtintos paraiškos galės pasinaudoti subsidija per 15 mėnesių nuo dotacijos sutarties pasirašymo datos.

 

Kokia mokymų suma kompensuojama?

P1 = 4,6 Eur

P2 nustatomas pagal įmonės vykdomą ekonominę veiklą, tikslų įkainį rasite žemiau esančioje nuorodoje:

įkainiai pagal ekonominės veiklos kodą

 

 

Kokiems mokymams galima panaudoti subsidiją?

Šiuo metu kviečiame pasinaudoti ES parama darbuotojų ugdymui pagal priemonę „Kompetencijų vaučeris” šioms mokymo programoms:

  • AutoCAD mokymo kursai – 3 dienos;
  • Bluebeam Revu mokymo kursai – 1 diena;
  • Revit Architektūrinės dalies mokymo kursai – 3 dienos;
  • Revit Elektrotechninės dalies mokymo kursai – 3 dienos;
  • Revit Vėdinimo sistemų dalies mokymo kursai – 3 dienos;
  • Bluebeam mokymo kursai – 1 diena;
  • GeoMap mokymo kursai – 2 dienos.

Mokymo programų, kurios būtų subsidijuojamos „Kompetencijų vaučeris“ priemone, sąrašas bus pildomas.

Jei nerandate Jus dominančios mokymų programos, kreipkitės į mus Jus dominančia mokymų tema ir mes suorganizuosime mokymus su/be „Kompetencijų vaučeris“ subsidija pagal Jūsų įmonės specifinius poreikius.

 

MOKYMŲ PROGRAMOS                                                                         SUSISIEKTI SU MOKYMŲ CENTRU