Sutaupykite 60 % pereidami prie „SketchUp“ nuomos

sketchup pro

SketchUp Pro programinė įrangaTurintieji „SketchUp Pro“ nuolatinę licenciją gali ją iškeisti į 1-erių arba 2-ejų metų trukmės programinės įrangos nuomą net su 60% nuolaida, bet ir toliau naudotis turima nuolatine „SketchUp Pro“ programine įranga.

Net ir pasinaudoję licencijos iškeitimo akcija galėsite toliau sėkmingai naudoti ir senąją licenciją. Turėsite dvi darbo vietas (licencijas) vietoje vienos tol, kol išnaudosite trijų aktyvacijų limitą.

Pasiūlymas galioja iki 2021 m. balandžio 2 d. Iki šio termino sutaupyti galima 60% nuomos kainos, o vėliau – 40% (iki 2021 m. gruodžio 4 d.).

Be to, nusprendus pasinaudoti prenumeratos iškeitimo į nuomą akcija, naujas papildomas nuomos licencijas galima įsigyti su 25% nuolaida.


Primename, jog nuo 2020 m. lapkričio 4 d. „SketchUp“ perėjo prie nuomos modelio. Klientams suteikiama galimybė įsigyti į 1-erių arba 2-ejų metų trukmės programinės įrangos nuomą. Plačiau.


Akcijos sąlygos:

  • Pasiūlymu gali pasinaudoti „SketchUp Pro“ klientai, turintys nuolatinę licenciją be galiojančios prenumeratos.
  • 60% nuolaida taikoma iškeičiant turimą nuolatinę licenciją į 1-erių metų arba 2-ejų metų trukmės „SketchUp Pro“ nuomą.
  • Kaina su nuolaida – 110.00€ + PVM (1-eriems metams), 220.00€ + PVM (2-iems metams).

Svarbu! Vieno naudotojo „SketchUp Pro“ nuolatinė licencija gali būti perkeliama su 60% nuolaida, kuri yra taikoma 1:1 santykiu.


Ko tikėtis po licencijos iškeitimo?

  • Vis dar galėsite naudoti nuolatinę vieno naudotojo licenciją.
  • Atnaujinimai nuolatinei licencijai nebebus prieinami.
  • Pasirinkta 1-erių arba 2-ejų metų nuoma pradės galioti tą pačią dieną, kai licencija bus perkelta.

Norite perkelti nuolatinę licenciją ar daugiau sužinoti apie „SketchUp“ licencijavimo galimybes? Kreipkitės į programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, kuri mielai atsakys į klausimus, kreipiantis nurodytais kontaktais: monika@infoera.lt, +37068566312.

GAUTI PASIŪLYMĄ
12 vas 2021