Specialus pasiūlymas CGS Labs programinei įrangai infrastruktūrai (03 01 - 03 31)

Autopath Autosign CGS Labs Ferrovia Platea Programinė įranga infrastruktūrai

Š. m. kovą taikomas išskirtinis pasiūlymas įsigyjant CGS Labs programinę įrangą infrastruktūros projektams projektuoti – Platea®, Ferrovia®, Aquaterra®, Autosign® ar Autopath PRO® produktus.

Svarbu! Š. m. kovo 1 d. pasirodė CGS Labs produktų atnaujinimai. Nuo šiol bus palaikoma ir Bricscad V18 versija. Programinė įranga taip pat sėkmingai veikia su 2013-2018 AutoCAD Civil 3D®, AutoCAD®, AutoCAD Map 3D® versijomis.

 

Pasiūlymo sąlygos

  • Įsigyjant naują Platea®, Ferrovia®, Aquaterra® nuolatinę licenciją su 1-erių naujumo garantija (prenumerata), prenumerata Jums nieko nekainuos. O nusprendusieji pasirinkti produktų nuomą, galės sutaupyti net 15% nuo įprastos kainos.

CGS Plateia® – tai profesionali ir BIM technologija pagrįsta programinė įranga, skirta projektuoti kelius ir efektyviai parengti kelių rekonstravimo projektus. Daugiau apie Plateia®.

CGS Ferrovia® – tai sprendimas geležinkelių projektavimo darbams ir analizei atlikti. Šis unikalus sprendimas yra paremtas CAD technologijų pagrindu. Plačiau.

  • Perkant nuolatinę Autosign® licenciją su 1-erių naujumo garantija (prenumerata), prenumerata Jums nieko nekainuos.

CGS Autosign® – tai automatizuotas kelio dangos ženklinimo ir eismo ženklų dėjimo įrankis. Automatizuotas kelių ženklinimas padeda tiksliai įvertinti situaciją, išvengti klaidų bei taupyti projektuotojo laiką. Plačiau.

  • Įsigyjant Autopath PRO® licenciją su prenumerata, taikoma net 45% nuolaida licencijai (prenumeratai nuolaida negalioja).

Autopath® – tai transporto priemonių manevrų simuliavimo programinė įranga, kelių inžinierių, transporto inžinerijos specialistų, architektų, miestų infrastruktūros projektuotojų darbui efektyvinti. Daugiau apie Autopath®.

 

 


Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8640 50 880 arba el. paštu andrius.b@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ

 

 

02 kov 2018