Iškeiskite senas licencijas ir sutaupykite 25% „Autodesk” programoms

Autidesk specialus pasiūlymas

Nuo 2020 m. vasario 7 d. iki liepos 24 d. „Autodesk“ nuolatinių programinės įrangos licencijų turėtojai (1998 – 2020) gali sutaupyti net 25% naujausioms programoms ar rinkiniams.

Iškeiskite senas programinės įrangos licencijas Autodesk

Pasiūlymas taikomas iškeičiant seną licenciją (be galiojančio palaikymo plano) į 1-erių ar 3-ejų metų trukmės naujausios programinės įrangos nuomą („AutoCAD“, „AutoCAD LT“, „Inventor“ „Civil 3D“, „Revit“, „3ds Max“ ir kita).

Galioja vienos darbo vietos (angl. single user) licencijoms.

Pasikeitė poreikiai? Išmainykite seną licenciją į kitą programinę įrangą.

Pavyzdžiui, jei turite „AutoCAD“ (2017) licenciją, ją galite keisti tiek į naujausią versiją, tiek į „Revit“ ar dar platesnes galimybes atveriančio „Architecture Engineering and Construction Collection“ programinės įrangos rinkinio nuomą su nuolaida.


Svarbu! „Autodesk LT“ šeimos produktai („AutoCAD LT“, „AutoCAD Revit LT Suite“, „Revit LT“ ir kt.) gali būti iškeičiami tik į kitus LT šeimos produktus arba „AutoCAD“.

Kodėl verta keisti?

  • Dirbsite su naujausia programine įranga
  • Galėsite iškeisti poreikių neatitinkantį produktą į norimą „Autodesk“ programinę įrangą
  • Išvengsite keblumų dėl senų „Autodesk“ produktų licencijų palaikymo. Nuo 2019 rugpjūčio 31 d. kompanija nustojo teikti palaikymo paslaugą 2010 ir ankstesnėms licencijoms. Taigi, prireikus perinstaliuoti kompiuterį, iš naujo aktyvuoti produkto nebėra galimybės.

 


Susidomėjote? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8640 50 880 arba el. paštu andrius.b@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ
30 bir 2020