- 60 % „SketchUp Pro“: nuolatinės licencijos iškeitimo į nuomą akcija

sketchup SketchUp akcija

Nuolatinės licencijos turėtojai turi galimybę iškeisti „SketchUp Pro“ licenciją į 1-erių arba 2-ejų metų trukmės nuomą net su 60% nuolaida, bet ir toliau naudotis turima nuolatine „SketchUp Pro“ programine įranga. Taip turėsite dvi darbo vietas (licencijas) vietoje vienos.

Pasiūlymas sutaupyti net 60 % programinei įrangai turintiems nuolatinę licenciją su galiojančia prenumerata taikomas iki 2021 m. gruodžio 4 d.

Iki 2021 m. balandžio 2 d. labai palankiomis sąlygomis pereiti prie nuomos gali ir turintys nuolatinę licenciją be galiojančios prenumeratos. Iki šio termino sutaupyti galima 60% nuomos kainos, o vėliau – 40 % (iki 2021 m. gruodžio 4 d.).


Svarbu! Nuo 2020 m. lapkričio 4 d. „SketchUp“ pereina prie nuomos modelio. Paskutinė galimybė įsigyti įprastą nuolatinę licenciją bei atnaujinimų prenumeratą – 2020 m. lapkričio 4 d. Plačiau.

Programinės įrangos nuoma yra lankstesnis būdas pasiekti „SketchUp Pro“ už žymiai mažesnę kainą. Kartu su nuoma galite naudotis papildomais įrankiais dizaino ir bendradarbiavimo procesui palengvinti. Tai prieiga prie „Trimble Connect“ neriboto dydžio debesijos, lankstus licencijos naudojimas keliuose įrenginiuose bei visi atnaujinimai.

* Nusprendus pasinaudoti prenumeratos iškeitimo į nuomą akcija, naujas papildomas nuomos licencijas galima įsigyti su 25% nuolaida.


Akcijos sąlygos:

  • Turite galiojančią atnaujinimų prenumeratą arba ji nustojo galioti ne seniau nei prieš 3-ejus metus;
  • 60 % nuolaida taikoma iškeičiant turimą nuolatinę licenciją į 1-erių metų arba 2-ejų metų  trukmės „SketchUp Pro“ nuomą. Kaina su nuolaida – 110.00€ + PVM (1-eriems metams), 220.00€ + PVM (2-iems metams).

Svarbu! Vieno naudotojo „SketchUp Pro“ nuolatinė licencija gali būti perkeliama su 60% nuolaida, kuri yra taikoma 1:1 santykiu. Tai reiškia, kad perkelti licencijų galite tiek, kiek turite.


Ko tikėtis po licencijos iškeitimo?

  • Vis dar galėsite naudoti nuolatinę vieno naudotojo licenciją;
  • Atnaujinimai nuolatinei licencijai nebebus prieinami;
  • Pasirinkta 1-erių arba 2-ejų metų nuoma pradės galioti tą pačią dieną, kai licencija bus perkelta.

Norite perkelti nuolatinę licenciją? Kreipkitės į programinės įrangos specialistę Moniką Stelmokę, kuri mielai atsakys į klausimus, kreipiantis nurodytais kontaktais: monika@infoera.lt, +37068566312.

 

23 spa 2020