Vebinaras. Kaip dvigubai greičiau modeliuoti iš 3D taškų masyvų su UNDET for Revit?

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare „Kaip dvigubai greičiau modeliuoti iš 3D taškų masyvų su UNDET for Revit? Vebinaras vyks š. m. balandžio 2 d. 14 val.

Dirbate su „Revit“ programine įranga? Modeliuojate naudodami 3D skenavimo duomenis (angl. Point Cloud)? Gaunate BIM modelius iš trečiųjų šalių ir norite įsitikinti ar geometrija nenutolsta nuo realybės (3D skenavimo duomenų)?


Renginio data: 2020-04-02

Renginio laikas: 14 val. (trukmė 45 min)

Tema: „Kaip dvigubai greičiau modeliuoti iš 3D taškų masyvų su UNDET for Revit?

Seminaro metu galėsite užduoti rūpimus klausimus.


REGISTRACIJA (BŪTINA)


Internetiniame seminare kalbėsime apie galimybes sklandžiai dirbti ir dvigubai pagreitinti 3D modeliavimą bei pademonstruosime, kaip „UNDET for REVIT“ priedas geba išspręsti šias problemas:

  • Lėtas ir stringantis programinės įrangos veikimas.
  • Ribotas situacijos matomumas, sunku atpažinti ir įidentifikuoti braižytinus objektus.
  • Neapibrėžtumai dėl 3D skenavimo duomenų sujungimo klaidų. Sunku patikimai nustatyti aktualius matmenis.
  • Dėl didelio duomenų kiekio modeliavimo kokybės kontrolė užtrunka, panašiai kaip modeliavimas.

Jei savo darbe susiduriate su šiais iššūkius, balandžio 2 d. dieną prisijunkite prie organizuojamo vebinaro, kuriame pasidalinsime patirtimi, kaip sėkmingai valdyti didelius 3D skenavimo projektais „Revit“ aplinkoje naudojant „UNDET“.


„UNDET“ – tai sprendimai, skirti užtikrinti sklandų darbo procesą nuo 3D lazerinio skenavimo duomenų (angl. Point Cloud) iki 2D / 3D / BIM rezultatų:

  • Paspartinti ir palengvinti 3D modeliavimo procesą
  • Išvengti techninių nesklandumų dirbant su dideliais duomenų kiekiais

„UNDET for Revit“ priedas generuoja dinaminius 3D taškų debesų vaizdus tiesiogiai iš „UNDET“ duomenų bazės, vietoje įprastų „sunkių“ „Recap“ RCP failų. Taip išvengiama programinės įrangos veikimo trikdžių, strigimų, dirbant su dideliais 3D taškų masyvo projektais. O naujasis deformacijų analizės įrankis leidžia greitai palyginti BIM modelį su esamos situacijos 3D taškų masyvu tiek atliekant 3D modelio tikslumo vertinimą, tiek „as-built“ modelio kontrolę statybos eigoje.

Daugiau informacijos apie „Undet“ sprendimus: https://www.undet.com/

 

02 Bal 2020