Nemokamas seminaras: Bluebeam Revu

Ko mokysime?

Nemaža dalis specialistų dar nėra įsigilinę į esminius „Bluebeam Revu“ pranašumus ir suteikiamą vertę kasdieniuose darbuose, tad renginio metu pademonstruosime šios programinės įrangos galimybes, naudingiausias funkcijas, kurios turėtų tiesioginę įtaką Jūsų efektyvumui atliekant darbus. Renginys yra nemokamas ir truks pusdienį.

Kokiems specialistams aktualus šis renginys?

Architektai, konstrukcijų ir inžinerinių tinklų projektuotojai, sąmatininkai, statinių techninės priežiūros įmonių specialistai, interjero dizaineriai, specialistai, generaliniai rangovai dirbantys su popieriniais ir PDF brėžiniais.

Kam skirtas Bluebeam Revu?     

„Bluebeam Revu“ programinė įranga yra skirta darbui su PDF failais – dokumentacijos ruošimui, brėžinių peržiūrai ir redagavimui, plotų, perimetrų, ilgių, tūrių matavimui, sąmatų skaičiavimui, žymėjimams, bendradarbiavimui komandoje.

Seminaro nauda

Gyvename skaitmeniniame amžiuje, kuriame itin svarbu saugoti informaciją ir efektyviai ja naudotis. Tačiau vis dar yra populiaru spausdinti brėžinius, piešti/rašyti pastabas ant popieriaus, skenuoti, tuomet vėl spausdinti, perduoti kolegoms. Taip prarandamas tikslumas, pastabos gali būti suprantamos ne visiems darbuotojams ir projekte atsiranda klaidų. Šio renginio tikslas yra parodyti specialistams, kokias naudingas funkcijas galite pritaikyti praktikoje naudojant skaitmenines technologijas, atsisakant popierinių brėžinių ir saugant visą reikalingą informaciją ir komunikaciją viename skaitmeniniame formate – PDF. Pritaikius šiuos sprendimus, greitėja projektų įgyvendinimas, sumažėja klaidų tikimybė, mažėja išlaidos spausdinimui, o sąmatų skaičiavimas tampa itin paprastas ir netgi smagus.

Seminaro trukmė

Mokymai vyks vasario 12 d. (Antradienis) 12:30 – 16:30 val.. Seminaro metu, skirsime laiko atsakyti į jus dominančius klausimus, pakonsultuosime.

Kita informacija

Visos seminarui reikalingos priemonės bus suteiktos. Maksimalus dalyvių skaičius– 6 asmenys. Iš vienos įmonės gali dalyvauti daugiausiai 2 asmenys. Būtina išankstinė registracija.

SUSISIEKTI DĖL REGISTRACIJOS
12 Vas 2019