Artimiausi renginiai

ĮVYKĘ RENGINIAI

05 Gru

Plateia Traffic Collection | Vebinaras anglų kalba

2023 m. gruodžio 5 d., 10:00 - 11:00 val. organizuojame vebinarą anglų kalba, kurio metu pristatysime CGS Labs Traffic Collection rinkinio produktus, jų savybes ir kuriamą vertę kelių projektavimo procese. Vebinaras skirtas kelių ir miestų infrastruktūros projektuotojams, inžinieriams. Kviečiame dalyvauti!

16 Lap

Slėginių inžinerinių tinklų BIM modelio kūrimas | Vebinaras

Dauguma Lietuvos įmonių lauko inžinerinių tinklų projektams naudoja pipe network funkcionalumą, kuris yra skirtas gravitacinių tinklų modelio kūrimui. Tačiau, ką daryti, jei užsakovas reikalauja geometriškai detalesnio slėginių tinklų modelio? Vienas iš sprendimų – naudoti Civil 3D pressure pipe nertworks funkcionalumą, apie kurį kalbame vebinaro metu.

28 Spa

GeoMap 2023: darbas su taškų debesimis (point cloud) | Vebinaras

Internetinis seminaras skirtas matininkams ir geodezininkams, galvojantiems apie drono ar skenerio įsigijimą ir/arba norintiems pradėti dirbti su taškų debesimis (point cloud), tačiau nežinantiems nuo ko pradėti. Vebinaro metu trumpai pristatysime iš kur gaunami taškų debesys (point cloud) ir detaliau papasakosime, kaip jie įterpiami ir panaudojami GeoMap programinėje įrangoje.

22 Rug

MagiCAD for Revit: nuo ko pradėti ir į ką atkreipti dėmesį projektuojant? | Vebinaras

Vebinaro metu apžvelgiame MagiCAD for Revit sprendimus, skirtus pastato vidaus inžinerinėms sistemoms projektuoti. Pagrindinis dėmesys skiriamas atsakymams į klausimus: nuo ko pradėti projektuoti su MagiCAD?; kur galima rasti MagiCAD šabloną?; kaip susikurti projektinį failą?; kam reikalingi MagiCAD bendrieji parametrai?; kokius įrankius naudoti projektuojant?; bei kitus, su projektavimu susijusius klausimus.

20 Rug

MagiCAD for Revit: kaip pasirinkti reikiamą įrangą? | Vebinaras

MagiCAD įranga pasižymi plačia vidaus inžinerinių sistemų įrangos biblioteka, kuria naudojasi didžioji dalis specialistų. Vebinaro metu glaustai atsakome į klausimus: kaip pasirinkti įrangą?; kaip pasirinkti kabelių kopėčias?; kaip sukurti oro paskirstymo dėžes ar vėdinimo kameras?; kam reikalingas MagiCAD Create įrankis ir kaip juo naudotis?; bei kitus klausimus.

15 Rug

CDE pritaikymas pagal ISO 19650 standartą | Vebinaras

ISO 19650 - pagrindinis tarptautinis standartas, kuriuo remiamasi, dirbant su BIM procesais. Vebinaro metu apžvelgiame ISO 19650 standartą nacionaliniame BIM LT projekto kontekste, pateikiame praktinių pavyzdžių, kaip įgyvendinti šio standarto reikalavimus vieningoje duomenų aplinkoje ir į ką atkreipti dėmesį renkantis CDE.

13 Rug

BIM GIS integracija | Vebinaras

Vebinaro metu Leonas Jasevičius apžvelgia, kodėl keliamas BIM GIS integracijos klausimas ir, remdamasis praktiniais pavyzdžiais, pristato kaip vyksta BIM GIS integracijos procesas.

08 Rug

Enscape tekstūros ir jų biblioteka | Vebinaras

Vebinaro metu kalbame apie Enscape sprendimo tekstūras, jų biblioteką. Pagrindinis dėmesys skiriamas pademonstruoti, kaip naudoti jau esamas tekstūras, kaip susikurti naujas tekstūras ir kaip išsaugoti tekstūrų parametrus, siekiant juos pritaikyti keliuose skirtinguose projektuose.

30 Bir

Kodėl Enscape? | Vebinaras

Vebinaro metu pristatoma Enscape programa, jos parametrų pasiūla siekiant sukurti foto-realistinius vaizdus ir įrangos sąveiką su SketchUp programine įranga.

02 Bir

Darbas PDF brėžiniuose naudojant Bluebeam Revu Cloud | Vebinaras

Bluebeam Revu leidžia ne tik komentuoti, braižyti, skaičiuoti sąmatas iš PDF turinio, tačiau ir dirbti debesyje (angl. Cloud). Bluebeam Revu Cloud sprendimas vadinams Studio ir pasiekiamas visiems, turintiems licenciją arba bandomąją programos versiją. Plačiau apie darbą su Bluebeam Revu Studio, kalbame vebinare.

01 Sau

Revit tips&tricks: šeimynų kūrimas su Revit | Vebinaras

Šeimynų kūrimas – tai privaloma darbo eiga projektuojant su Revit sprendimu. Tačiau suprasti, kaip veikia parametrinės šeimynos, kokia jų paskirtis ir kokie yra šeimynų tipai – tai iššūkis, su kuriuo susiduria net ir patyrę specialistai. Vebinaro metu pristatome Revit šeimynas ir supažindiname su jų kūrimo pagrindais.