SketchUp Pro: PRO Vizualizacija

sketchup sketchup pro v-ray for sketchup vrscans

Programinės įrangos bei jų įskiepių ir papildinių komplektas, sukurtas specialiai vizualizacijų profesionalams ir mėgėjams. Apačioje pateikiame informaciją apie komplektacijoje esančias programas – jas taip pat galite įsigyti atskirai iš gamintojo puslapio.

SketchUp  – tai trimačiams modeliams kurti skirta CAD programa, kuri išsiskiria paprasta ir greitai perprantama vartotojo sąsaja ir greita darbo eiga. Dėl savo paprastumo, lankstumo ir stabilumo yra lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio ir projektavimo specializacijos.

V-Ray for SketchUp® – tai SketchUP Pro® programinei įrangai skirtas vizualizavimo įrankis, vartotojams suteikiantis išskirtines vizualizavimo galimybes. V-Ray® vizualizacijų kūrėjams leidžia lengvai kurti tikroviškus 3D vaizdinius ir juos redaguoti.

V-Ray for SketchUP® – tiesiog būtinas įrankis modeliuotojams, dirbantiems SketchUp® programa ir norintiems rengti produktų, interjero, eskterjero ir kitas  vizualizacijas. Vaizdo medžiagą kaip dirbama su V-Ray for SketchUp galite rasti čia.

VRscans yra „Chaos Group“ gamintojo produktas. Tai yra didžiausia skanuotų medžiagų biblioteka. Vaizdo medžiagą kaip dirbama su V-Ray for SketchUp galite rasti čia.

Skatter yra „SketchUp Pro“ papildinys kuris suteikia galimybę vizualizuoti ne tik mažos, tačiau ir didelės apimties augaliją. Suteikia galimybę parametrizuoti didelius kiekius pasikartojančių objektų, kuriuos galima naudoti kaip menamus 3D projekte taupant kompiuterio resursus ir po renderinimo matyti galutinį rezultatą. Šis papildinys suteikia galimybę parametrizuoti objektus, t.y. naudodami skaičius bei slankiklius galime pasirinkti želdynų tankumą, aukštį, aukščio skirtumus, augimo krypties įvairovę ir t.t.

Vaizdo medžiagą kaip dirbama su programa, galite rasti čia.

 

GAUTI PASIŪLYMĄ

PIRKTI

 

SketchUp Pro: PRO Vizualizacija
SketchUp Pro
V-Ray Next for SketchUp