SketchUp Pro: PRO Produkto dizainas

3d inventory artisan sketchup sketchup pro v-ray for sketchup vrscans

Programinės įrangos bei jų įskiepių ir papildinių komplektas, sukurtas specialiai produkto dizaino profesionalams ir mėgėjams. Apačioje pateikiame informaciją apie komplektacijoje esančias programas – jas taip pat galite įsigyti atskirai iš gamintojo puslapio.

V-Ray for SketchUP® – tai SketchUP Pro® programinei įrangai skirtas vizualizavimo įrankis, vartotojams suteikiantis išskirtines vizualizavimo galimybes. V-Ray® vizualizacijų kūrėjams leidžia lengvai kurti tikroviškus 3D vaizdinius ir juos redaguoti.

V-Ray for SketchUP® – tiesiog būtinas įrankis modeliuotojams, dirbantiems SketchUp® programa ir norintiems rengti produktų, interjero, eskterjero ir kitas  vizualizacijas. Vaizdo medžiagą kaip dirbama programa, galite rasti čia.

VRscans yra „Chaos Group“ gamintojo produktas. Tai yra didžiausia skenuotų medžiagų biblioteka. Vaizdo medžiagą kaip dirbama programa, galite rasti čia.

Artisan yra papildinys, skirtas formuoti organiškus paviršius. Naudodami pelytę galime įgilinti arba iškelti paviršius, klaviatūroje esantys klavišai suteikia galimybę pasirinkti išlenktumo gylį ir kryptį. Papildinys yra tinkamas formuoti:

  • Vietovėms;
  • Baldams;
  • Abstrakčioms skulptūroms;
  • Medžiagoms, užuolaidoms ir pagalvėms ;
  • Akmenims, augalams;
  • Ir kt. 

Vaizdo medžiagą kaip dirbama su programa, galite rasti čia

3D Inventory yra universalus įrankis 3D modelio komponentų apskaitai. „Inventory 3D” suteikia paprastą, bet galingą įrankį, kuris leidžia perkelti objektų duomenis į projekte esančią duomenų bazę ir perkelti į „Excel” lentelę, sudarytą pagal individualius poreikius. „3D Inventory” papildinys taip pat suteikia patobulintas galimybes dizainui: kol kuriate modelį  „SketchUp Pro” programoje, papildinys automatiškai skaičiuoja visus modelyje esančius komponentus, taip pat ir dinaminius. Kartu su komponentų skaičiumi, programa pateikia ir daiktų kainas. Vaizdo medžiagą kaip dirbama programa, galite rasti čia.

RoundCorner yra „SketchUp” papildinys, kuris parametrizuotai pritaiko pasirinktą 3D profilį 3D tūriui. Papildinys turi profilių ruošinius, kuriuos galite pritaikyti tūriui pasirinkę profilį ir pažymėję objektą. Taip pat galite susikurti savo profilį. Šis įrankis yra „Follow me“ funkcijos kartotinis, tačiau pritaikantis profilį automatiškai ir parametrizuotas – keisdami skaičių dydžius galime koreguoti profilio parametrus. Vaizdo medžiagą kaip dirbama programa, galite rasti čia.

 

GAUTI PASIŪLYMĄ

PIRKTI

 

SketchUp Pro: PRO Produkto dizainas
SketchUp Pro
V-Ray Next for SketchUp