Programinės įrangos bei jų įskiepių ir papildinių komplektas, sukurtas specialiai interjero dizaineriams profesionalams ir mėgėjams. Apačioje pateikiame informaciją apie komplektacijoje esančias programas – jas taip pat galite įsigyti atskirai iš gamintojo puslapio.

SketchUp  – tai trimačiams modeliams kurti skirta CAD programa, kuri išsiskiria paprasta ir greitai perprantama vartotojo sąsaja ir greita darbo eiga. Dėl savo paprastumo, lankstumo ir stabilumo yra lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio ir projektavimo specializacijos.

V-Ray for SketchUP® – tai SketchUP Pro® programinei įrangai skirtas vizualizavimo įrankis, vartotojams suteikiantis išskirtines vizualizavimo galimybes. V-Ray® vizualizacijų kūrėjams leidžia lengvai kurti tikroviškus 3D vaizdinius ir juos redaguoti.

V-Ray for SketchUP® – tiesiog būtinas įrankis modeliuotojams, dirbantiems SketchUp® programa ir norintiems rengti produktų, interjero, eskterjero ir kitas  vizualizacijas. Vaizdo medžiagą kaip dirbama su programa galite rasti čia.

VRscans yra „Chaos Group“ gamintojo produktas. Tai yra didžiausia skenuotų medžiagų biblioteka. Vaizdo medžiagą kaip dirbama su programa galite rasti čia.

KitchenDraw – papildinys, skirtas virtuvės projektavimui naudojant „IKEA“ gamintojo baldus. Pagrindinis šios aplikacijos privalumas tas, kad galima sukurti pilną virtuvės dizainą nuo pat pradžių, net jei esate nepatyręs vartotojas. Aplikacijoje naudojama „Drag and Drop“ technika, kuri leidžia rinktis tarp elementų iš kurių norima kurti virtuvę, juos įtempiant į 3D modelį. Vaizdo medžiagą kaip dirbama su programa galite rasti čia.

3D Inventory yra universalus įrankis 3D modelio komponentų apskaitai. „Inventory 3D” suteikia paprastą, bet galingą įrankį, kuris leidžia perkelti objektų duomenis į projekte esančią duomenų bazę ir perkelti į „Excel” lentelę, sudarytą pagal individualius poreikius. „3D Inventory” papildinys taip pat suteikia patobulintas galimybes dizainui: kol kuriate modelį  „SketchUp Pro” programoje, papildinys automatiškai skaičiuoja visus modelyje esančius komponentus, taip pat ir dinaminius. Kartu su komponentų skaičiumi, programa pateikia ir daiktų kainas. Vaizdo medžiagą kaip dirbama su programa galite rasti čia.

GKWare Stair Maker pagalba galite kurti tiek tiesius, tiek netaisyklingo plano laiptus. Naudodami parametrizuotų laiptų nustatymus – galite pasirinkti tam tikrus parametrus: aukštį tarp pastato perdangų, laiptatakio plotį, ilgį bei aukštį, turėklo charakterį. Galite pasirinkti laiptatakio pakopos profilio charakterį ir nuopjovos tipą. Yra galimybė konvertuoti laiptus iš 2D į 3D. Vaizdo medžiagą kaip dirbama programa, galite rasti čia.

 

GAUTI PASIŪLYMĄ

PIRKTI

SketchUp Pro: PRO Interjeras
SketchUp Pro
V-Ray Next for SketchUp