Vebinaras - „Greitesnis darbas su „Civil 3D” – kaip automatizuoti nuobodžias užduotis su „Dynamo“

Lauko inžineriniai tinklai
08 lap 2022

Lapkričio 17 d., 14:00 val., kviečiame į nemokamą vebinarą – „Greitesnis darbas su „Civil 3D” – kaip automatizuoti nuobodžias užduotis su „Dynamo“. 

 

 

Ar Jums reikia sukurti 30 aukštų pastato projektą arba lauko inžinerines sistemas iš pasikartojančių elementų? O gal esate susidūrę su situacija, kuomet, kuriant 100 puslapių sąrašą alfabetine tvarka, padarėte klaidą ir įrašėte netinkamą numerį? Tuomet, norėdami ištaisyti klaidą, praleidote papildomai laiko, per kurį galėjote atlikti kitus darbus?

Jei kuriamuose inžinerinių tinklų projektuose susiduriate su pasikartojančiomis, varginančiomis ir laiką atimančiomis užduotimis, tuomet „Dynamo“ priedas prie „Civil 3D“– būtent Jums. Dirbant su šiuo sprendimu, galite automatizuoti užduotis taikydami vizualų programavimą, net neturėdami programavimo kalbų žinių.

Vebinaro metu, Cloud sprendimų specialistas Imantas Maciukevičius, pademonstruos, kaip veikia „Dynamo“ priedas, kokia yra jo paskirtis ir kaip, pasitelkiant šį priedą, pradėti automatizuoti pasikartojančias užduotis.

 

Programa:

  • Kaip pradėti automatizuoti su „Dynamo“.
  • „Dynamo“ priedo aplinka ir veikimo principas.
  • „Civil 3D“ elementų sujungimas su „Dynamo“.
  • Padaryk daugiau – per mažiau. Praktiniai pavyzdžiai.
  • Klausimų ir atsakymų sesija.

 

Trukmė – 45 min. 


Turite klausimų? Susisiekite su Imantu Maciukevičiumi, el. paštu imantas@infoera.lt arba tel. +370 690 28 667