Sujungiame jėgas su STUDIO KIBITZ

infoera STUDIO KIBITZ
11 sau 2019

UAB „InfoEra“ ir STUDIO KIBITZ savo bendradarbiavimą pradėjo dar 2018-ųjų vasarą, kuomet abi įmonės sujungė savo patirtį, kompetencijas ir žinias siekdamos pasiūlyti optimaliausias mokymų programas, sprendimus darbo eigos tobulinimui ir konsultacijas, pasitelkiant mūsų profesionalių specialistų bei instruktorių pagalbą.

Mes žinome, kad kokybiškam projekto pateikimui reikia išmanyti projekto vystymą nuo pradžios iki galo – nuo projektavimo iki profesionalios vizualizacijos paruošimo ir pristatymo klientui. Būtent projektavimo, modeliavimo ir vizualizavimo sprendimus, tinkamus įrankius bei efektyvesnę darbo eigą galime pasiūlyti bendradarbiaudami kartu su STUDIO KIBITZ.

Sujungdami techninius ir kūrybinius sprendimus, UAB „InfoEra“ ir STUDIO KIBITZ artimiausiu metu pradės dalintis naudinga informacija apie specializuotas programines įrangas, skirtas projektavimui, modeliavimui ir vizualizavimui, bei kviesime sudalyvauti organizuojamuose internetiniuose seminaruose ir renginiuose, kurių metu galėsite ne tik susipažinti, bet ir pasikonsultuoti su mūsų specialistais ir mokymų instruktoriais.

Apie STUDIO KIBITZ:

STUDIO KIBITZ – kūrybinė studija ir mokymų centras, subūręs vizualinių menų srities profesionalų komandą, kuri pasitelkdama naujausias technologijas, savo žinias bei kūrybinį potencialą padeda ne tik mokytis ir tobulėti, bet ir gali pasiūlyti sprendimus, orientuotus į darbo veiklos efektyvumą ir rezultatyvumą architektūros, animacijos, žaidimų, virtualios realybės, specialiųjų efektų kūrimo bei kitose susijusiose srityse.