Startuoja naujos mokymų programos

3Ds max mokymai BIM mokymai infoera Mokymų centras Revit mokymai
17 rug 2020

Nuo š. m. rudens „InfoEra“ mokymo centre pradedamos dėstyti dvi naujos mokymų programos – „Revit“ šeimynų (angl. families) kūrimas bei BIM projektų vizualizavimas su „3ds Max“.

BIM mokymu programos „Nuo 2021 metų viešųjų statinių statybai Lietuvoje atsiras reikalavimas taikyti BIM metodą, o šia sritimi susiję mokymai ir konsultacijos yra itin svarbūs, jog specialistai gebėtų tinkamai pasirengti”, – teigia „InfoEra” mokymų centro vadovė Aistė Kirjazovaitė.

Mokymų centre yra dėstomi mokymo kursai BIM specialistams, naujos kartos „BIM 360” sistemos, įvairių specializacijų „Revit”, „Civil 3D”, „MagiCAD”, „Trimble Connect”, vedami specializuoti kursai pagal dominančias temas. Taip pat įmonės, susiduriančios su iššūkiais diegiant BIM procesus, į „InfoEra“ specialistus gali kreiptis ir BIM procesų įdiegimo įmonėse bei koordinavimo klausimais.

BIM šeimynų kūrimas

Architektūros, interjero specialistai bei gamintojai, savo gaminius pateikiantys ir 3D formatu, kviečiami įgyti žinias, kaip efektyviai kurti ir redaguoti parametrines „Revit“ šeimynas.

Kursų metu atliekamos konkrečios užduotys nuo geometrijos sukūrimo, parametrų priskyrimo iki baigtos šeimynos įkėlimo ir panaudojimo .rvt projekto aplinkoje.

„Revit“ šeimynų kūrimo mokymų trukmė – 10 akad. val., pirmieji mokymai numatyti š. m. rugsėjo 21-24 d. Plačiau apie mokymus.

Dėmesys BIM projektų vizualizavimui

Kita pristatoma programa – BIM projektų vizualizavimas su „3ds Max“ programinės įrangos sprendimu (24 akad. val.). Artimiausi planuojami mokymai vyks š. m. spalio 5-9 d.

Praktiniuose mokymuose įvairių specializacijų atstovai ne tik išmoks dirbti su „3ds Max” pagrindinėmis funkcijomis, bet ir gebės greitai bei kokybiškai vizualizuoti įvairius BIM projektus.

Kurso metu aptariamas sklandus 3D modelio (pastato, infrastruktūros objekto ar kompleksinio) perkėlimas į „3ds Max” aplinką, vizualizavimas – realistiškų medžiagų kūrimas bei modelio apšvietimas. Plačiau apie mokymus.

Mokymuose pristatoma darbo eiga gali būti naudojama nepaisant to su kurio gamintojo programine įranga buvo sukurtas informacinis modelis.


Dėl mokymų kainų, individualių, papildomų ar specializuotų mokymų, prašome kreiptis į Mokymų centro vadovę Aistę Kirjazovaitę, el. p. mokymai@infoera.lt, tel. +37069905000.

SUSISIEKTI DĖL MOKYMŲ         DAUGIAU APIE MOKYMŲ CENTRĄ