Revit programinės įrangos atskirų dalių mokymo kursai

Mokymai Revit
20 rug 2023

Revit programinės įrangos mokymo kursai

 

UAB InfoEra mokymų centre organizuojame ir vedame NUOTOLINIUS (pagal pageidavimą ir gyvus) atskirų dalių Revit programinės įrangos ir Dynamo for Revit kursus šių sričių projektuotojams:

  • Elektros sistemų;
  • Vandentiekio ir nuotekų;
  • Šildymo ir vėdinimo;
  • Architektūros.

Kviečiame prisijungti prie atvirųjų mokymų grupių PRADEDANČIUOSIUS ir norinčius atnaujinti bei patobulinti jau turimus įgūdžius su Revit programine įranga.

 

Susisiekti

 

Vandentiekio ir nuotekų sistemų dalies mokymo kursai

 

Revit vandentiekio ir nuotekų sistemų projekto dalies mokymo kursai skirti vandentiekio ir nuotekų sistemų  projektuotojams.

Šių kursų metu susipažinsite su Revit programinės įrangos funkcionalumu, išmoksite modeliuoti minėtų sistemų vamzdynus, įsikelti ir pajungti rutulinius ventilius, sanitarinius prietaisus, pravalas ir kitą reikiamą įrangą, sudaryti kiekių žiniaraščius, paruošti projekto dokumentaciją ir spausdinimo lapus, priskirti naujus parametrus, išsaugoti sukurtą modelį IFC formatu ir atlikti kitas, projektavimui būdingas, užduotis.

Mokymo kurų trukmė: 20 ak. val.

Artimiausia data: SPALIO 3 – 12 d.

 

Detali programa

 

Dynamo for Revit dirbtuvės

 

Dynamo for Revit 3-jų dalių dirbtuvės skirtos suteikti įgūdžius ir žinias, reikalingas pereiti nuo pradedančiojo vartotojo iki pilnai gebančio automatizuoti procesus.

Dynamo sprendime integruota vizualinė programavimo kalba, kuri, kartu su Revit programine įranga, leidžia automatizuoti užduotis, supaprastinti darbo eigas ir optimizuoti modelius. Su Dynamo galėsite manipuliuoti Revit duomenimis, geometrija ir parametrais greičiau ir paprasčiau ir, priklausomai nuo užduoties, susikurti patogiausią darbo eigą bei pasidalinti ja su kitais komandos nariais siekiant padidinti produktyvumą.

Dirbtuvės susideda iš 3-jų dalių, kuriose kalbėsime skirtingomis temomis:

  • Šeimų ir tipų parametrų keitimas (JAU ĮVYKUSI)
  • Duomenų išgavimas ir darbas su šeimomis bei objektai
  • Duomenų išgavimas ir perkėlimas į Excel

SVARBU!! Nepriklausomai nuo to, kada užsiregistravote į šias dirbtuves, gausite visų 3-jų dalių video įrašus.

Dirbtuvių trukmė: 9 ak. val.

Dirbtuvių data: SPALIO 5 – 26 d.

 

Detali programa

 

Šildymo ir vėdinimo sistemų dalies mokymo kursai

 

Revit šildymo ir vėdinimo sistemų kursai skirti projektuotojams. Šių kursų metu susipažinsite su Revit programinės įrangos funkcionalumu, išmoksite modeliuoti vamzdynus ir ortakius, įsikelti ir pajungti rutulinius ventilius, radiatorius, kolektorius, oro skirstytuvus, ugnies vožtuvus ir kitą reikiamą įrangą, sudaryti kiekių žiniaraščius, paruošti projekto dokumentaciją ir spausdinimo lapus, priskirti naujus parametrus, išsaugoti sukurtą modelį IFC formatu ir atlikti kitas, projektavimui būdingas, užduotis.

Mokymo kursų trukmė: 20 ak. val.

Artimiausia data: LAPKRIČIO 14 – 23 d.

 

Detali programa

 

Elektrotechninės dalies mokymo kursai

 

Revit elektrotechninės projekto dalies mokymo kursai skirti elektros sistemų projektuotojams. Šių kursų metu susipažinsite su Revit programinės įrangos funkcionalumu, išmoksite projektuoti elektros sistemas, modeliuoti kabelių kopėčias, parsisiųsti, įkelti ir naudoti reikiamą įrangą, sukurti elektros grupes, sudaryti kiekių žiniaraščius, paruošti projekto dokumentaciją ir spausdinimo lapus, priskirti naujus parametrus, išsaugoti sukurtą modelį IFC formatu ir atlikti kitas, projektavimui būdingas, užduotis.

Mokymo kursų trukmė: 20 ak. val.

Artimiausia data: LAPKRIČIO 28 – GRUODŽIO 7 d.

 

Detali programa

 


Turite klausimų? Susisiekite su mokymų centro vadove Aiste Kirjazovaite, el. paštu: mokymai@infoera.lt arba tel.: +370 699 05000

Susisiekti