„Resta“ parodoje – „InfoEra“ naujovės

08 bal 2016

Š. m. balandžio 27 – 30 dienomis Vilniuje vyks Tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2016“. „InfoEra“ šiemet parodos lankytojus pakvies iš arčiau susipažinti su naujausiais BIM sprendimais.

Pirmą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyksiančioje parodoje veiks Skaitmeninės statybos salė (3 salė). Šioje salėje „InfoEra“ pristatys savo kompetencijas, BIM procesų diegimą ir jau įgyvendintus BIM projektus.

Balandžio 27 d. 12 val. 30 min. kviečiame dalyvauti Skaitmeninės statybos prezentacijų centre (3 salės galerijoje) vyksiančiame seminare „Efektyviam statinio informacijos valdymo procesui – BIM sprendimai“ (Leonas Jasevičius, „InfoEra“). Renginio metu parodos lankytojai galės daugiau sužinoti apie galimybes užtikrinti informacijos vientisumą BIM projekto metu. Seminare taip pat bus kalbama apie statybas pagal modelį, „taip pastatyta“ dokumentacijos parengimo eigą, taikomas priemones bei būdus, prietaisų ir programinės įrangos naudojimo aktualijas. Seminaras nemokamas.

„InfoEra“ stendą rasite 3 parodų salėje, 3.43 vietoje.

Parodos darbo laikas:

Balandžio 27 –  29 d. (trečiadienis – penktadienis) –  nuo 10 iki 18 val.

Balandžio 30 d. (šeštadienis) –  nuo 10 iki 17 val.

Daugiau informacijos: „Resta 2016“