„Progman Oy“ ir „Schneider Electric“ stiprina draugystę

MagiCAD 2019 MagiCAD 2019 UR-1 MagiCAD Electrical for Revit MagiCAD for Revit
09 lap 2018

Po pristatytų „MagiCAD 2019 UR-1“ atnaujinimų, „Progman Oy“ ir „Schneider Electric“ paskelbė apie glaudesnį tarpusavio bendradarbiavimą, siekiant kurti ir tobulinti pastato inžinerinių sistemų projektavimo sprendimus.

Kompanijų bendradarbiavimas prasidėjo kuriant „Schneider Electric Ecodial“ įrankį, įdiegtą į „MagiCAD Electrical for Revit“ programinę įrangą. Minėtas įrankis leidžia dar kokybiškiau įgyvendinti elektrotechninės dalies projektus išplečiant tokias skaičiavimo galimybes kaip kabelio skerspjūvio patikra, įtampos nuostoliai, trumpojo jungimo patikra, apsaugos įrenginio patikra ir kt. Šiems skaičiavimams reikalinga informacija gaunama tiesiai iš projekto modelio, tuo tarpu gauti skaičiavimų rezultatai gali būti perduoti atgal į projekto modelį.

Lapkričio 13 d. „MagiCAD“ organizuoja internetinį seminarą, kurio metu bus apžvelgiamos įdiegtos naujovės susijusios su „Schneider Electric Ecodial“ įrankiu. Seminaras vyksta anglų kalba ir jam reikalinga išankstinė registracija. Daugiau informacijos apie vyksiantį seminarą ir registraciją į jį galite rasti šioje nuorodoje.

Visi atlikti darbai ir oficialus „Progman Oy“ ir „Schneider Electric“ kompanijų bendradarbiavimas  užtikrina, jog BIM sprendimai elektrotechninės bus vystomi ir toliau, taip vis labiau optimizuojant projektuotojo darbus.

Daugiau informacijos apie bendradarbiavimą galite rasti čia.

Apie visus atnaujinimus  „MagiCAD 2019 UR-1“ galite paskaityti mūsų blog’o įraše.


Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.