Nuolatinių licencijų turėtojams – „Autodesk“ programinė įranga 50 proc. pigiau

08 rug 2016

Š. m. rugpjūčio 7 – spalio 21 d. „Autodesk“ programinės įrangos naudotojai, turintys neatnaujintas nuolatines licencijas, gali įsigyti pasirinktų produktų ar jų rinkinių nuomą 3 metams net su 50 proc. nuolaida.

Pasinaudodami pasiūlymu programinei įrangai atsinaujinti, galite ne tik pasirinkti to paties produkto nuomą, bet ir pakeisti ją labiau dabartinius rinkos poreikius atitinkančiu programiniu sprendimu. Tai yra, jei turite vieno produkto licenciją, galite ją su nuolaida išmainyti ne tik į tą patį ar kitą „Autodesk“ produktą, bet ir daugiau galimybių atveriantį programinės įrangos rinkinį.

Programinės įrangos naudotojai, nusprendę nuolatines licencijas iškeisti į nuomą, ne tik galės dirbti su naujausia programine įranga, bet ir turės prieigą prie ankstesnių versijų.

Akcija taikoma tiems klientams, kurie turi 1998 m. ir naujesnes „Autodesk“ gamintojo nuolatines licencijas („Revit“, „AutoCAD“, „3ds Max“, „Maya“, „AutoCAD Civil 3D“, „AutoCAD  MAP 3D“, „AutoCAD Electrical“,„Inventor“, „Building design Suite“ ir kt.) ir sutinka atsisakyti senos licencijos.

Pavyzdžiui, turėdami „AutoCAD 2007“ (be programinės įrangos palaikymo plano) galite įsigyti „AutoCAD“ arba kitos programos ar rinkinio 3 metų nuomą net 50 proc. pigiau.

Atkreipiame dėmesį, jog „Autodesk LT“ serijos produktai gali būti su 50 proc. nuolaida išmainomi tik į „Autodesk LT“ serijos produktus.

Pavyzdžiui, „AutoCAD LT 2008“ (nuolatinė licencija be programinės įrangos palaikymo plano) gali būti iškeista į „Revit LT“ 3 metų nuomą su 50 proc. nuolaida.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su Sprendimų konsultantu Andriumi Baranausku tel. 8 640 50 880 arba el. paštu: andrius.b@infoera.lt.