Autodesk Construction Cloud Bridge projektų informacijos valdymas | Nemokas vebinaras

Autodesk Construction Cloud BIM
10 sau 2023

Autodesk Construction Cloud Bridge projektų informacijos valdymas

 

 


BIM projektų informacijos pasidalinimas su komandomis, valdytojais, užsakovais ir rangovais reikalauja nemažai rankinio ir popierinio darbo. Toks dokumentų dalinimosi būdas atima nemažai darbo laiko ir nėra itin saugus bei patikimas, nes dokumentai gali pasimesti, gali būti nutekinta slapta informacija, be to, dėl laiku nepristatytų dokumentų gali vėluoti projektų atlikimo darbai, padidėti atliekamų darbų kaštai.

Viso to galima išvengti naudojant Autodesk Construction Cloud Bridge sprendimą. Šis sprendimas suteikia lankstumo ir leidžia dalintis informacija su projekto dalyviais vienoje aplinkoje, išlaikant turimų duomenų kontrolę. Bridge naudojimas supaprastina informacijos dalijimosi procesą tarp komandos narių, todėl darbai yra atliekami laiku ir laikantis numatyto biudžeto.

Vebinaro metu, Cloud sprendimų specialistas Imantas Maciukevičius, pademonstruos, kokias naudas suteikia Bridge naudojimas kartu su Autodesk Construction Cloud.

Programa:

  • Duomenų dalijimasis skirtingose komandose.
  • Aplikacijų integravimas naudojant Bridge.
  • Kasdienių užduočių automatizavimas su Bridge.
  • Projektų progreso ir esamos jo stadijos dalijimasis su rangovais.
  • Lengvas dokumentų pasidalinimas su valdytojais ir rangovais.

Turite klausimų? Susisiekite su Cloud sprendimų specialistu Imantu Maciukevičiumi, el. paštu: imantas@infoera.lt arba tel.: +370 690 28 667

Susisiekti