Naujoji „MagiCAD 2020“ jau čia!

MagiCAD MagiCAD 2020
16 lie 2019

Prasidėjus vasaros sezonui buvo oficialiai pristatyta naujoji „MagiCAD 2020“ versija skirta „AutoCAD“ ir „Revit“ vartotojams. Šioje versijoje inžinieriai-projektuotojai galės ir vėl išbandyti ne tik patobulintus, tačiau ir visiškai naujus įrankius leidžiančius projektuoti pastato vidaus inžinerines sistemas dar produktyviau ir sklandžiau, taip dar labiau užtikrinant projekto kokybę ir spartą.

Naujoji „MagiCAD 2020“ versija suderinama su „AutoCAD 2020-2016“ versijomis ir „Revit 2020-2018“ versijomis. „MagiCAD for Revit“ vartotojams pristatytas ilgai lauktas įrankis leidžiantis ne tik kopijuoti pasirinktas vėdinimo ar vamzdynų sistemų atšakas ir jas iš karto greitai pajungti kitoje sistemos vietoje, bet ir greitai pasukti ar lengvai pernešti į kitą vietą ar skaičiavimų ataskaitą, kurioje dabar galima iškart įvertinti turimą ortakio ar vamzdyno dydį ir siūlomą.

Tuo tarpu „MagiCAD for AutoCAD“ vartotojai galės atlikti buitinio vandentiekio skaičiavimus dar tiksliau, kadangi atsirado galimybė naudoti pastovaus slėgio mažinimo vožtuvus šiose sistemose.

Visas naujoves artimiausiomis dienomis apžvelgsime „MagiCAD 2020“ blog’o įraše. Kviečiame sekti mūsų įrašus.


Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.