MagiCloud - didžiausia Europos interaktyvi BIM biblioteka

16 sau 2016

„MagiCAD“ programinės įrangos sprendimų, skirtų „AutoCAD“ ir „Revit“ platformoms gamintojas, „Progman Oy“, šią savaitę pristatė didžiausią Europos interaktyvią BIM biblioteką – „MagiCloud“, kuri pasiekiama adresu – https://www.magicloud.com.

Šioje bibliotekoje patalpinti populiariausių šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, nuotekų, elektros, apšvietimo, apsauginės signalizacijos ir kitų sričių gamintojų, realių gaminių 3D modeliai, skirti BIM projektų įgyvendinimui. Šiuo metu bibliotekoje galima rasti apie 200 žinomiausių pasaulio gamintojų ir daugiau nei 1 milijoną jų gaminių modelių su tiksliais matmenimis ir techninėmis charakteristikomis.

Kompanija „Progman Oy“ pasirūpino net ir tais „AutoCAD“ ir „Revit“ vartotojais, kurie neturi „MagiCAD“ programinės įrangos. Jiems šiuo metu leidžiama iš „MagiCloud“ bibliotekos NEMOKAMAI parsisiųsti virš 50 000 tūkst. įvairių gamintojų gaminių modelių DXF ir RFA formatais.

„MagiCloud“ – visa reikalinga informacija apie produktą vienoje vietoje:

– Realaus gaminio 3D modelis, kurį galima pavartyti realiu laiku;
– Realaus gaminio modelio nuotrauka;
– Realaus gaminio išmatavimų brėžinys;
– Realaus gaminio techninių charakteristikų kreivė;
– Nuoroda į gaminių gamintojo svetainę.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.