„MagiCAD Supports & Hangers for Revit“ – sprendimas tvirtinimo elementams modeliuoti

23 rug 2016

Vasarą pasirodžius „MagiCAD 2016.4 for Revit“ versijai pristatyta ir dar viena naujovė – „MagiCAD Supports & Hangers” modulis. Šis programinės įrangos sprendimas suteikia galimybę paprastai modeliuoti ortakių, vamzdynų ar kabelinių kopėtėlių tvirtinimo elementus – laikiklius, pakabas, įvairius profilius.

„MagiCAD Supports & Hangers“ funkcionalumas gali būti sėkmingai pritaikomas BIM projektų metu, o tai leidžia efektyviau koordinuoti projektuotojų, rangovų bei pastato valdytojų komunikaciją derinant tvirtinimo sprendimus ir kituose etapuose.

Taigi, šio modulio įdiegimas į BIM projektus ir galimybė parinkti tvirtinimo elementus prieš prasidedant statybos darbams padeda ne tik sumažinti projekto įgyvendinimo laiką, bet ir geriau valdyti jo išlaidas.

Naudojantis „Progman Oy“ gamintojo produktu „MagiCAD Supports & Hangers”, modeliavimo metu galima rinktis tiek standartinius, tiek konkretaus gamintojo tvirtinimo elementus.

„MagiCAD Supports & Hangers“ modulis suderinamas su „Revit 2016-2017“ versijomis.

 

„MagiCAD Supports & Hangers for Revit“ funkcionalumas

 

Automatizuotas tvirtinimo elementų modeliavimas

Pasirinkus laikiklį ar kitą tvirtinimo elementą, „MagiCAD Supports & Hangers“ automatiškai atliks galimo konstruktyvinio elemento (pertvaros, sienos, lubų ir kt.), prie kurio jis galėtų būti pritvirtintas, paiešką.

Skaičiavimai ir automatinis padėties atnaujinimas įvykus pakeitimams

„MagiCAD Supports & Hangers“ įvertina ir automatiškai apskaičiuoja reikiamus tvirtinimo elementų išmatavimus, atsižvelgiant į jų tipą ir pasirinktus inžinerinių sistemų elementus. Pasikeitus ortakio, vamzdynų ar kopėtėlių išmatavimams, tvirtinimo elementų išmatavimai pasikeičia automatiniu būdu.

Efektyvus ataskaitų ir žiniaraščių kūrimas

Naudojant „MagiCAD Supports & Hangers“ suteikiama galimybė sukurti reikiamo tipo ataskaitą ar žiniaraštį, o visą informaciją eksportuoti į skaičiuoklę, tokiu būdu galima kurti net ir konkretaus gamintojo tvirtinimo elementų žiniaraščius.

Standartiniai ir konkrečių gamintojų tvirtinimo elementai

„MagiCAD Supports & Hangers“ pasižymi automatizuotu funkcionalumu pasirenkant standartinius ir konkrečių gamintojų tvirtinimo elementus. Tą patį tvirtinimo elementą galima panaudoti keliems objektams tvirtinti horizontalioje bei vertikalioje padėtyse, ir jį, atsižvelgiant į sąlygas, pritvirtinti prie kelių skirtingų konstruktyvinių elementų.

Galimybė pasirinkti detalumo lygį

Modeliuojant tvirtinimo elementus su „MagiCAD Supports & Hangers“, vėliau galima pasirinkti šių elementų detalumo atvaizdavimo lygį modelyje.

 

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su Inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.