Kviečiame į „Archzoną“

ArchZona Bluebeam infoera SketchUp V-ray
28 rug 2017

Š. m. spalio 5-6 d. parodų centre „Litexpo“ Tarptautinėje parodoje „Baldai“  vyks specializuotas renginys architektams ir interjero dizaineriams „ArchZona“.

Atskiroje erdvėje, Litexpo konferencijų centre, 1 salėje (naujai rekonstruoti pagrindiniai rūmai) vyks kontaktų mugė, bus eksponuojamos parodos, skaitomi pranešimai.

„ArchZona“ renginyje pristatysime programinės įrangos sprendimus architektūros, interjero dizaino ir projektavimo profesionalams. „InfoEra“ stende galėsite iš arčiau susipažinti su šia programine įranga:

„Bluebeam Revu“ – tai programinė įranga, leidžianti vykdyti projektus PDF formatu. Su „Bluebeam Revu“ programa paprasta redaguoti failus, dėti žymas, palyginti dokumentų versijas, naviguoti brėžiniuose bei bendradarbiauti su kitais projekto dalyviais. Daugiau apie „Bluebeam Revu“.

„SketchUp Pro“ – tai programinė įranga trimačiams modeliams kurti, kuri išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka, itin lengvu modeliavimu ir greita darbo eiga. Daugiau apie „SketchUp Pro“.

„V-Ray“ – tai programinei įrangai (SketchUp, 3ds Max, Maya, Revit ir kt.) skirtas multimedijos įrankis, vartotojams suteikiantis išskirtines vizualizavimo galimybes. „V-Ray“ fotorealistinių vizualizacijų kūrėjams leidžia lengvai kurti tikroviškus 3D vaizdinius ir juos valdyti. Daugiau apie „V-ray“.

Renginys skirtas išimtinai specialistams, todėl reikalinga išankstinė registracija. Čia reikalinga nurodyti savo el. adresą, kuriuo bus išsiųsti pakvietimai nemokamam apsilankymui „Baldai“ parodoje bei „ArchZona“ erdvėje.

Ekspozicijos darbo laikas: spalio 5-6 d. nuo 10 iki 18 val.