Jau pasirodė naujoji „MagiCAD 2016.4“ versija

25 lie 2016

Programinės įrangos gamintojas „Progman Oy“ pristatė 2016.4 „MagiCAD“ versijas „AutoCAD“ ir „Revit“ programoms. Šiais atnaujinimais bene labiausiai sustiprinta elektrotechninė „MagiCAD for AutoCAD“ dalis, o „Revit“ programos naudotojus išties pradžiugins atsiradusi galimybė į projektą įkelti RFA šeimas ir atlikti buitinio vandentiekio hidraulinius skaičiavimus pagal pasirinktus standartus.

 

MagiCAD 2016.4 for AutoCAD“ naujovės

„MagiCAD 2016.4 for AutoCAD“ pristato patobulintą funkcionalumą formuojant pastato vidaus inžinerinių sistemų ataskaitas, taip pat naujus įrankius kuriant elektros sistemų modelius ir atliekant šių sistemų skaičiavimus.

 

Suderinamumas su AutoCAD 2017 ir kitomis versijomis

„MagiCAD 2016.4“ suderinama su „AutoCAD 2017“ ir identiškomis „AutoCAD MEP“, „AutoCAD Architecture“ bei ankstesnėmis (2013–2016 metų) šių produktų versijomis.

Automatinis žymėjimų eksplikacijos sukūrimas ir įkėlimas į brėžinius

Naudojantis „MagiCAD Ventilation“, „MagiCAD Piping“ ir „MagiCAD Electrical“ moduliais, nuo šiol žymėjimų eksplikacijų lentelės gali būti kuriamos automatiškai. Jos suformuojamos atsižvelgiant į projekto duomenis ir pasirinktus nustatymus.

Naujas ataskaitų kūrimo įrankis

„MagiCAD Ventilation“ ir „MagiCAD Piping“ siūlo pasinaudoti naujuoju įrankiu įvairių formatų ataskaitoms ir žiniaraščiams kurti, be to projekto informaciją galėsite filtruoti pagal įvairius kriterijus. Buitinio vandentiekio sistemų žiniaraščiai gali būti formuojami pagal karšto, šalto ar cirkuliacinio vandens sistemas.

Kabelių skerspjūvio patikra pagal apkrovos sroves

Nuo šiol naudojant „MagiCAD Electrical“ sudarytos sąlygos patikrinti, ar nurodyti kabelių tipai bei apsaugos įrenginiai tinkami naudoti.

Kabelių modeliavimo lankstumas

Prieš pradedant modeliuoti kabelius su „MagiCAD Electrical“ norimą kabelio tipą galima pasirinkti pasinaudojant filtrais ir paieška. Projektuotojas taip pat gebės greitai ir lengvai sukeisti braižomo išlenkto kabelio kryptį.

Kabelio svorio ir išorinio skerspjūvio įvertinimas

„MagiCAD Electrical“ taip pat įvertina kabelio svorį ir jo išorinį skerspjūvį, dėl to projektuotojas modeliuodamas kopėtėlių trasas gali įvertinti ir brėžinyje pažymėti bendrą kabelių skerspjūvį bei jų svorį.

IFC 4 formato palaikymas

Kuriant „MagiCAD“ projektų IFC formato modelius, juos galima išsaugoti ir IFC 4 formatu.

Gaminių kūrimas naudojant MagiCreate

Naudojant patogius „MagiCreate“ įrankius gebėsite modeliuoti trūkstamus vėdinimo, elektros, vandentiekio ir kitų sistemų gaminius.

„MagiCAD 2016.4 for AutoCAD“ suderinama su „AutoCAD 2013–2017“ ir identiškomis „AutoCAD MEP 2013–2017“ bei „AutoCAD Architecture 2013–2017“ versijomis.

 

 

MagiCAD 2016.4 for Revit“ naujovės

Naudodami „MagiCAD 2016.4 for Revit“ vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio, elektros ir kitų sistemų modeliavimui skirtus įrankius galėsite modeliuoti dar kokybiškiau.

 

Suderinamumas su „Revit 2017“ ir „Revit 2016“ versijomis

„MagiCAD“ visiškai suderinama su naująja „Revit 2017“ versija, taipogi „Revit 2016“, tokiu būdu vartotojui suteikiamas lankstumas renkantis „Revit“ versiją.

Nauja dinamiška aplinka pasirenkant gaminius ir juos įkeliant į brėžinius

Šioje „MagiCAD for Revit“ versijoje pristatyta nauja gaminių pasirinkimo ir jų įkėlimo į modelį aplinka. Norimus įkelti gaminius lengva ir surasti, ir rinktis, taip pat patogu peržiūrėti jų duomenis ar pakeisti gaminį kitu. Čia rasite ir „Create Similar“ įrankį, kuris leidžia nukopijuoti į modelį jau įkeltą gaminį ir jį panaudoti.

Revit” RFA šeimų įkėlimas į projektą

Nuo šiol kuriant gaminius, 3D modelio atvaizdavimui gali būti parinktos ir „Revit“ RFA šeimos.

Standartizuoti buitinio vandentiekio skaičiavimai

„MagiCAD for Revit“ ir toliau standartizuojamas. Buitinio vandentiekio hidrauliniai skaičiavimai gali būti atlikti pagal BS 6700, Sbi, EN 806, D1, DTU, KS Standard, VVS 2000 standartus, o įrangai – nustatyti debitai ir kiti parametrai.

IFC 4 formato palaikymas

Kuriant „MagiCAD“ projektų modelius, juos galima išsaugoti ir IFC 4 formatu.

Elektros grupių numeravimas

„MagiCAD Electrical“ sukurta galimybė parinkti reikiamą formatą, naudojamą elektros grupių numeracijai gauti, pavyzdžiui, 1L1, 1L2, 1L3, 2L1, 2L2, 2L3.

Priešgaisrinio vandentiekio sistemų modeliavimas, skersmenų parinkimas, skaičiavimai

Su „MagiCAD Sprinkler Designer“ greitai ir lengvai atliekamas visos sistemos skersmenų parinkimas bei skaičiavimai įtraukiant į juos hidrantus pagal UNI EN 10779 standartą. Atliekant modeliavimo darbus, purkštukus galima automatiškai prijungti prie vamzdžio galo, taip pat tinkamai juos išdėstyti modelyje.

Gaminių kūrimas naudojant MagiCreate

„MagiCreate“ projekuotojams suteikia patogius įrankius trūkstamiems vėdinimo, elektros, vandentiekio ir kitų sistemų gaminiams modeliuoti.

Perėjimų formavimo funkcionalumas

„MagiCAD Ventilation“, „MagiCAD Piping“ ir „MagiCAD Electrical“ moduliuose patobulintas ortakių, vamzdynų, kabelių kopėtėlių perėjimų formavimo funkcionalumas. Naudodami šią versiją turėsite galimybę nurodyti pradžios ir pabaigos taškus ir automatiškai suformuoti net kelis perėjimus tuo pačiu metu.

 

 

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.