Išleista nauja SketchUp Pro 2016 versija

22 sau 2016

Naujai įdiegtos bei patobulintos programinės įrangos galimybės nepaliks abejingų. Nepriklausomai ar Jūs profesionalias, ar pradedantysis projektuotojas – SketchUp Pro 2016 puikiai tiks Jūsų darbo eigai, nes šis lengvai išmokstamas ir lengvai pritaikomas projektavimo įrankis tinkamas įvairiausiems projektams.

Naujoji versija ne tik padės efektyviau dirbti, bet ir efektyviau bendradarbiauti dirbant komandoje. Patobulinta SketchUp versija išlaiko savo pagrindines savybes – greita, draugiška vartotojui ir patikima.

SketchUp Pro 2016 turi šias naujoves ir patobulinimus:

– Trimble Connect – tai naujas būdas saugoti, keistis, dalintis ir dirbti komandoje kuriant projektus su SketchUp 2016.
– Atnaujintoje SketchUp versijoje parsiųsti 3D modeliai iš didžiausios saugyklos 3D Warehouse nuo šiol turi tiesiogini ryši su saugykla. Ką tai reiškia? O tai reiškia, kad jei projekto metu modelis esantis saugykloje bus modifikuotas Jūs jį galėsite atnaujinti į naujausią versiją.
– Ataskaitų generavimas tapo dar detalesnis ir patrauklesnis. Atnaujintas Generate Report 2.0 įrankis suteiks Jums dar daugiau kontrolės ir lankstumo generuojant ataskaitas.
– Atnaujinti LayOut sluoksniai leis Jums dar patogiau grupuoti objektus ir dirbti kur kas efektyviau.
– LayOut atnaujintos anotacijos leis sumažinti ir pritaikyti matavimo skaičius taip, kad jie nesikirstų su kitais matavimais, netrukdytų pamatyti linijas ir kitus žymėjimus.
– Atnaujintos medžiagos ir jų kategorijos leis Jums suteiki puikų medžiagiškumą vos keliais paspaudimais.
– SketchUp 2016 Jums leis braižyti dar patogiau su atnaujinta „pritraukimo“ funkcija. Ši atnaujinti funkcija leis lengvai braižyti pagal esamas kreives ir kampus, taip taupant projektavimo laiką ir išlaikant tikslumą.
– Nuo šiol, kuriant brėžinius LayOut programoje, bus galima apjungti SketchUp modelius iš Jūsų mėgstamu saugyklų – Dropbox, Google Drive ar Trimble Connect Sync.

Daugiau informacijos suteiks Imantas Maciukevičius, tel. +370 655 93439, el. paštas imantas@infoera.lt.