Išleista nauja „Bluebeam Revu 20“ versija

Bluebeam Bluebeam Revu Bluebeam Studio PDF redaktorius
19 rug 2020

bluebeam revu 20Š. m. rugpjūčio 18 d. pasirodė „Bluebeam Revu 20“ versija.

Šis išmanus PDF redaktorius dėl savo išplėstinio funkcionalumo bene labiausiai atitinka statybų rinkos profesionalų poreikius, o naujojoje versijoje dar daugiau dėmesio skiriama išmaniems įrankiams ir bendradarbiavimui komandoje.

Kas naujo „Bluebeam Revu 20“?

  • Bendradarbiavimas komandoje realiu metu – „Studio“ priedas dar geresnis nei anksčiau. Patobulinti prieigos nustatymai vartotojams leidžia komandoms dirbti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Pagerintas žymų sąrašo informacijos filtravimas – atsekti ir naudoti rekalingą „Smart PDF“ informaciją tapo dar greičiau.
  • Naujų formų žymos – automatinė šešiakampio formos žyma su tekstu, yra galimybė išvesti keletą rodyklių iš vienos komentaro žymos į kelias vietas.
  • Dar geresnė greitaveika – sudėtingos grafikos brėžiniams atvaizduoti.
  • Paieškos funkcija – greitai reikalingo įrankio paieškai.


Dar neišbandėte išmanaus PDF redaktoriaus „Bluebeam Revu“? Bandykite nemokamai 30 dienų: www.bluebeam.com/trial/uabinfoera

Jeigu turite galiojančią „Bluebam Revu“ licencijos prenumeratą – susisiekite dėl nemokamos atnaujinimo galimybės monika@infoera.lt.


Norite sužinoti daugiau apie „Blubeam Revu“? Susisiekite su architekte – programinės įrangos specialiste Monika Stelmoke, el. p. monika@infoera.lt, tel. +37068566312.