Išleista „GeoMap 2021” versija

GeoMap GeoMap2021
05 geg 2020

Š. m. balandžio pabaigoje išleista „GeoMap 2021“ versija. Kviečiame susipažinti su svarbiausiais patobulinimais.

„GeoMap 2021” buvo atnaujintas GKTR „ribbon“ meniu. Sukurti mygtukai tokioms komandoms, kaip geodezininko kvalifikacijos numerio įrašymas, plotinių ženklų sujungimas ir suskaidymas, objektų filtras. Taip pat prie „Quick Toolbar“ įrankių juostos pridėtos ir dažnai naudojamos komandos. Atnaujintas sutartinių ženklų vaizdavimas dialoguose.

Naujausioje „GeoMap“ versijoje kadastrinių matavimų šablonas papildytas žemės sklypo būdo ir pobūdžio lentele, susieta su duomenų bazėmis (leidžia pasirinkti būdą ir pobūdį iš sąrašo).

Dar viena svarbi žinia, jog sukurta galimybė tikrinti ir taisyti topologijos klaidas dialoge bei tokį pat plotinį ženklą vienu metu uždėti keliems atskiriems neužpildytiems plotams.

Šioje versijoje plotiniams objektams (štrichams ir poligonams) su „solid“ užpildymu pagal nutylėjimą nustatytas ir 90 proc. permatomumas (transperency);

„GeoMap 2021” naudotojai galės įvertinti ir pagreitintą funkcijos „Paviršiaus piketų sudėjimas sritimi“ (ant taškų debesies) veikimą bei sukurtą specialų pritraukimą prie taškų debesies „Undet Point“.

Daugiau apie „GeoMap 2021” funkcionalumą galite rasti čia.


Norite įsigyti? Susisiekite su Pardavimų koordinatore Sonata Mažeiviene, el. p. sonata@infoera.lt, tel. +370 699 40 297