IKI 30 PROC. NUOLAIDA „AUTODESK“ PRODUKTŲ NUOMAI

autodesk specialus pasiūlymas
11 lie 2017

nuolaida autodesk

Nuo š. m. liepos 10 d. iki spalio 20 d. turintieji nuolatines „Autodesk“ produktų licencijas (be galiojančių prenumeratų) galės išsikeisti turimas licencijas į programinės įrangos nuomą su nuolaida.

Programinės įrangos naudotojai, nusprendę nuolatines licencijas iškeisti į nuomą, ne tik galės dirbti su naujausia programine įranga, bet ir išplėsti galimybes pasirinkus ateityje naudoti specializuotus programinės įrangos rinkinius: – „Architektūros, inžinerijos ir konstrukcijų programinės įrangos rinkinys“ (angl. AEC Collection), – „Produktų dizaino programinės įrangos rinkinys“ (angl. Product design Collection), – „Medijų ir pamogų programinės įrangos rinkinys“ (angl. Media and entertainment Collection).

30 proc. nuolaida taikoma iškeičiant turimą produkto licenciją į programinės įrangos rinkinio (AEC Collection, Product design Collection, M&E Collection) nuomą 1 arba 3 metų laikotarpiui.

20 proc. nuolaida taikoma iškeičiant turimą „Autodesk“ produkto licenciją į pasirinkto produkto nuomą 1 arba 3 metams.

Pavyzdys:

Turėdami „Revit 2012“ (be programinės įrangos palaikymo plano) galite šią licenciją iškeisti į „Revit“ ar kito produkto nuomą (1 ar 3 metų) su 20% nuolaida arba „Architecture Engineering Construction Collection“  ar kitą programinės įrangos rinkinį net 30 proc. pigiau.

Svarbu! „Autodesk LT“ serijos produktai gali būti su nuolaida išmainomi tik į „Autodesk LT“ serijos produktus.

 


Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8640 50 880 arba el. paštu andrius.b@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ