„GeoMap“ nuoma ar nuolatinė licencija. Ką rinktis?

GeoMap Geomap nuoma
12 lap 2019

Prieš kelerius metus InfoEramatininkams pristatė naujieną – galimybę lanksčiau valdyti „GeoMap“ programinės įrangos licencijas. Klientai pagal savo poreikius gali rinktis tiek metinę programos nuomą, tiek likti prie jau įprastų nuolatinių licencijų.

„Klientų požiūris keičiasi. Iš pradžių kiek nenoriai įmonės domėjosi alternatyva „GeoMap“ nuolatinėms licencijoms, bet dabar pradeda vertinti ir nuomos privalumus. Nuoma šiuo metu sudaro apie 45 proc. įsigyjamų licencijų”, teigia „InfoEra” direktorius Edvinas Grigaliūnas.

Programinė įranga – pagal poreikį

Pasaulinė programinės įrangos gamintoja „Autodesk“ ir kitos kompanijos, tarp jų ir „InfoEra“, vis daugiau dėmesio skiria vartotojo poreikiams ir galimybėms užtikrinti sklandų darbų.

„Mes suprantame, jog investicijos į programinę įrangą turi būti pamatuotos ir savalaikės. Todėl projektiniam laikotarpiui ar prireikus sukurti papildomą darbo vietą labiau rekomenduojame „GeoMap“ nuomą, o esant stabiliems poreikiams – nuolatines licencijas“, – nurodo E. Grigaliūnas.

Naujausia programos versija

Efektyvus darbas net ir keičiantis įstatyminei bazei, gali būti sklandus. Tačiau tai neįsivaizduojama be naujausios programinės įrangos.

„Operatyviai reaguojame į įstatymų ir kitų teisės aktų pokyčius, o darbas su naujausiu „GeoMap“ reiškia laiku atnaujintus programinės įrangos sprendimus matininkams ir techninį palaikymą“, – apibendrina „InfoEra“ vadovas.


Specialus pasiūlymas – „GeoMap“ metinė nuoma be didelių pradinių investicijų. Tik 100 Eur + PVM / mėn. (sutarties laikotarpis 12 mėn.).


Svarstote, kuris licencijavimo modelis Jums tinka labiau? Dėl „GeoMap“ programinės įrangos prašome susisiekti su Pardavimų koordinatore Sonata Mažeiviene, tel. 8 699 40 297, el. p. sonata@infoera.lt

GAUTI PASIŪLYMĄ