„GeoMap 2018” naujiena - sąveika su dronais

GeoMap infoera
15 rug 2017

„GeoMap“ programinė įranga nuo šiol turės galimybę į matavimo procesą įtraukti ir bepiločius orlaivius. Naujausių priemonių pagalba bus galima suplanuoti kartografuojamos teritorijos maršrutą, valdyti droną skrydžio metu, o surinktus duomenis susieti bei apdoroti „GeoMap 2018“ programoje.

Šis drono ir GeoMap 2018“ programinės įrangos derinys matininkui leidžia ne tik tiksliai (iki 1.5 cm tikslumu) užfiksuoti vietovėje esančius kartografuojamus objektus, bet ir suteikia daug kitų naudų. Pavyzdžiui, dronu nufotografavęs vaizdus, specialistas gali būti tikras, kad užfiksavo viską, kas tuo metu buvo kartografuojamoje teritorijoje. Bepiločio orlaivio skrydžio metu surinkti duomenys apdorojami „GeoMap“ programoje, o jau po valandos gaunamas itin detalus ir tikslus vietovės aerofotografinis žemėlapis.

Naudoti bepiločius orlaivius dabar išties paprasta. Dronas skrenda autonomiškai ir nereikia jo valdyti rankiniu būdu, o procesas nereikalauja ypatingų mokymų bei specialaus pasirengimo.

Pakanka po ranka turėti išmanųjį telefoną su specialia Android OS programėle, „GeoMap“ programoje suplanuoti kartografuojamos teritorijos maršrutą bei jį įkėlus į telefoną pastatyti droną į numatytą pakilimo vietą ir paspausti mygtuką „Pradėti“.

Pagrindinės savybės:

  • Priemonė skirta aerofotografinių žemėlapių rengimui teritorijoms iki 3ha;
  • Aerofotografinio žemėlapio tikslumas iki 1,5 cm;
  • Aerofotografinės nuotraukos („Ortofoto“) generavimo procesas atliekamas debesyje, todėl nebūtina turėti galingo kompiuterio;
  • Visos priemonės sukurtos taip, kad būtų itin paprasta jas naudoti;
  • Galite naudoti su keletu drono modelių, o įsigyti galite bet kurioje internetinėje ar kitoje parduotuvėje.

PAVYZDYS

Šiuo metu sistema veikia su trimis DJI kompanijos dronais Phantom 3 Standart, Phantom 4 serija (PRO/PRO+/Advanced) ir Mavic Pro.


Dėl „GeoMap“ programinės įrangos prašome susisiekti su Pardavimų koordinatore Sonata Mažeiviene, tel. 8 699 40 297, el. p. sonata@infoera.lt

GAUTI PASIŪLYMĄ