„Autodesk”: klientams bus pasiekiamos 5 versijos

autodesk
04 lap 2020

Programinės įrangos gamintojas „Autodesk“ nuo š. m. lapkričio 2 d. išplėtė galimybes klientams naudotis ankstesnėmis programų versijomis.

Klientai, įsigiję programinės įrangos nuomą ar turintys nuolatinę licenciją su galiojančiu palaikymo planu, nuo šiol gali naudotis tiek naujausia versija, tiek penkiomis versijomis iki jos.

„Mes išgirdome savo klientus, kuriems svarbu turėti prieigą prie ankstenių produktų versijų dėl daugiau nei trejus metus įgyvendinamų projektų“ – savo pranešime nurodo „Autodesk“.

Svarbu! Kaip ir iki šiol, visi klientai, „Autodesk“ paskyroje („Autodesk Account“) turės prieigą prie naujausios turimo produkto versijos ir galės taip pat naudotis ir trimis ankstesnėmis versijomis.

Kas pasikeitė?

  • Klientai gali pateikti užklausą atsisiųsti ankstesnėms versijoms, naudojantis „Autodesk Virtual Agent (AVA)“.
  • Klientai, iškeičiantys savo tinklines licencijas ar palaikymo planą į vienos darbo vietos licencijas, turės galimybę dirbti ne tik su naujausia, bet ir prireikus turės prieigą prie penkių ankstesnių produkto versijų.

Visą „Autodesk“ pranešimą galite rasti čia.


Turite klausimų? Susiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku, el. p. andrius.b@infoera.lt, +370 640 50 880.