„Autodesk“ ir „Trimble“ susitarė dėl didesnio programinės įrangos suderinamumo

16 bir 2016

Šią savaitę, š. m. birželio 14 d., „Autodesk“ ir „Trimble“ pasirašė susitarimą, kuriuo numatoma didinti šių kompanijų programinės įrangos suderinamumą.

Susitarimas bene labiausiai pasitarnaus klientams – padės sutaupyti laiko bei sumažinti projekto išlaidas, kurios neretai būna susijusios su kliūtimis siekiant suderinti skirtingų tiekėjų programinę įrangą. Didžiausią naudą ateityje pajus architektai, inžinieriai, rangovai ir projektų savininkai, kuriems šie pokyčiai suteiks daugiau laisvės optimizuoti technologines darbo eigas, reikalingas konstrukcinių projektų kompleksiniams reikalavimams patenkinti.

„Autodesk“ ir „Trimble“ siekia prisitaikyti prie besikeičiančių statybos ir infrastruktūros sektorių poreikių, sudarant sąlygas laisvai ir patikimai keistis informacija tarp įvairių suinteresuotųjų bei platformų.

Bendradarbiavimas tarp „Trimble“ ir „Autodesk“ rodo šių kompanijų įsipareigojimą remti atvirus pramonės standartus, tokius kaip „Industry Foundation Classes“ (IFC) ir „Construction Operations Building Information Exchange“ (COBie). Tai esamiems ar potencialiems „Autodesk“ ir „Trimble“ klientams ženkliai palengvins darbą vienoje projekto komandoje.

Remiantis šiuo susitarimu, abi kompanijos numato keistis „Application Programming Interfaces“ (APIs) bei programavimo įrankiais. Šie žingsniai padės pagerinti duomenų mainus ir atverti naujas produktų darbo eigas.

Didesnė produktų integracija įgalins dizaino ir konstrukcijų profesionalus dalintis modeliais, projektų failais ir kitais duomenimis tarp pasirinktų „Autodesk“ ir „Trimble“ sprendimų bei pakartotinai naudoti informaciją visose projekto stadijose.