30 proc. nuolaida „Autodesk“ produktų 3 metų nuomai

07 vas 2017

Š. m. vasario 7 – balandžio 21 d. „Autodesk“ programinės įrangos naudotojai, turintys neatnaujintas nuolatines licencijas, gali įsigyti pasirinktų produktų ar jų rinkinių nuomą su 30 proc. nuolaida.

Akcija gali pasinaudoti tie „Autodesk“ klientai, kurie turi 1998 ir naujesnes šio gamintojo programinės įrangos licencijas (-ą) („Revit“, „AutoCAD“, „3ds Max“, „Maya“, „AutoCAD Civil 3D“, „AutoCAD  MAP 3D“, „AutoCAD Electrical“,„Inventor“, „Building design Suite“ ir kt.)  ir sutinka jas (-ą) iškeisti į pasirinkto produkto ar jų rinkinio nuomą 3 metų laikotarpiui.

Tai yra, jei turite vieno produkto licenciją, galite ją su nuolaida išmainyti ne tik į tą patį ar kitą „Autodesk“ produktą, bet ir daugiau galimybių atveriantį programinės įrangos rinkinį.

Programinės įrangos naudotojai, nusprendę nuolatines licencijas iškeisti į nuomą, ne tik galės dirbti su naujausia programine įranga, bet ir turės prieigą prie ankstesnių versijų.

Pavyzdžiai:

  • Turėdami „AutoCAD 2015“ (be programinės įrangos palaikymo plano) galite įsigyti „AutoCAD“ arba kitos programos ar rinkinio 3 metų nuomą net 30 proc. pigiau.
  • Turėdami „Autodesk Infrastructure Design Suite Premium 2014“ (be programinės įrangos palaikymo plano“ galite įsigyti „Architecture Engineering Construction Collection“ programinės įrangos rinkinio arba kitos programos 3 metų nuomą net 30 proc. pigiau.
  • Turėdami „3ds Max 2012“ (be programinės įrangos palaikymo plano) galite įsigyti „3ds Max“ arba kitos programos ar rinkinio 3 metų nuomą net 30 proc. pigiau.
  • Turėdami „Revit LT 2016“ (be programinės įrangos palaikymo plano) galite įsigyti „Revit LT“ arba kitos programos 3 metų nuomą net 30 proc. pigiau.

Svarbu! „Autodesk LT“ serijos produktai gali būti su 30 proc. nuolaida išmainomi tik į „Autodesk LT“ serijos produktus.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su Sprendimų konsultantu Andriumi Baranausku tel. 8 640 50 880 arba el. paštu: andrius.b@infoera.lt.