15 PROC. NUOLAIDA „AUTODESK“ PRODUKTŲ NUOMAI

nuolaida
02 geg 2018

autodesk_nuolaida_15

Nuo š. m. gegužės 7 d. iki liepos 20 d. turintieji nuolatines „Autodesk“ produktų licencijas (be galiojančių prenumeratų) galės išsikeisti turimas licencijas į programinės įrangos nuomą su nuolaida.

Programinės įrangos naudotojai, nusprendę nuolatines licencijas iškeisti į nuomą, ne tik galės dirbti su naujausia programine įranga, bet ir išplėsti galimybes pasirinkus ateityje naudoti specializuotus programinės įrangos rinkinius: – „Architektūros, inžinerijos ir konstrukcijų programinės įrangos rinkinys“ (angl. AEC Collection), – „Produktų dizaino programinės įrangos rinkinys“ (angl. Product design Collection), – „Medijų ir pamogų programinės įrangos rinkinys“ (angl. Media and entertainment Collection).

15 proc. nuolaida taikoma iškeičiant turimą produkto licenciją į programinės įrangos rinkinio (AEC Collection, Product design Collection, M&E Collection) nuomą 1 arba 3 metų laikotarpiui.

Pavyzdys:

Turėdami „Revit 2012“ (be programinės įrangos palaikymo plano) galite šią licenciją iškeisti į „Revit“ ar kito produkto nuomą (1 ar 3 metų) su 15% nuolaida arba „Architecture Engineering Construction Collection“  ar kitą programinės įrangos rinkinį 15 proc. pigiau.

Svarbu! „Autodesk LT“ serijos produktai gali būti su nuolaida išmainomi tik į „Autodesk LT“ serijos produktus.

 


Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su programinės įrangos specialistu Andriumi Baranausku tel. 8640 50 880 arba el. paštu andrius.b@infoera.lt.

GAUTI PASIŪLYMĄ