„SKETCHUP PRO 2019“ IR LICENCIJAVIMAS

sketchUp SketchUp Pro SketchUp Pro 2019 Paulina Lisevičiūtė
06 vas 2019

„SketchUp“ istorijoje svarbus pokytisjau šiandien „SketchUp Pro“ įsigalioja galimybė įsigyti nuomą metų laikotarpiui. Nepaisant to išlieka ir klasikinis licencijavimo būdas. Šiuo blog‘o įrašu padėsime jums sužinoti daugiau apie licencijavimo rūšis ir jų ypatumus tam, kad išsirinktumėte labiausiai atitinkantį poreikius.

Klasikinė „SketchUp Pro 2019“ licencija

Klasikinė komercinei veiklai tinkama licencija galioja neribotą laikotarpį, o edukacinės licencijos galioja metus. Jei kasmet yra poreikis turėti naujausią „SketchUp Pro“ versiją, yra galimybė įsigyti 1-erių metų techninio palaikymo ir atnaujinimų prenumeratą. Klasikiniam licencijavimui priskiriamas visos licencijos, kurios buvo įvardytos ankstesniame blog‘o įraše: „SKETCHUP” IR LICENCIJAVIMAS“.

Šiais metais nebėra galimybės atsisiųsti „SketchUp Make“ versijos, tačiau išlieka galimybė naudoti nemokamą internetinę 3D modeliavimo platformą „SketchUp Free“.

Pradinės, vidurinės mokyklos bei gimnazijos ir toliau turi galimybę dalyvauti „K-12“ švietimo programoje ir gauti paramą, skirtą programinės įrangos įsigijimui.

„SketchUp Pro 2019“ nuoma

„SketchUp Pro 2019“ nuoma taikoma dvejoms licencijos rūšims: komercinio ir edukacinio naudojimo (studento, dėstytojo). Kadangi tai yra nuoma, kasmet įsigyjama licencija yra naujausia versija. Įsigiję šias licencijas iškart galite aktyvuoti, o praėjus lygiai 365 dienoms, licencija nustoja veikti.

Įsigijus nuomą, įsigyjami ir dar keli produktai, tokie kaip: virtualios realybės programėlė, „Trimble Connect for Business“ (internetinė talpykla ir bendradarbiavimo platforma), techninis palaikymas, mobilioji programėlė.

Klasikinės licencijos ir nuomos skirtumai

Pagrindiniai bruožai apibrėžiantys skirtumus yra licencijos turinys ir galiojimo laikotarpis.

Klasikinė licencija (galioja neribotą laikotarpį):

 1. Darbalaukio (jūsų kompiuteryje) licencija;
 2. Mobili peržiūros programėlė;
 3. Atnaujinimai (su aktyvia prenumerata);
 4. „Trimble Connect Personal“;
 5. Internetinė mokymosi platforma pradedantiesiems;
 6. Techninis palaikymas.

„SketchUp Pro 2019“ nuoma (galioja metus):

 1. Darbalaukio (jūsų kompiuteryje) licencija;
 2. Mobili peržiūros programėlė;
 3. Naujausia versija;
 4. Internetinė „SketchUp Web“ versija (su papildymais – eksportavimo, importavimo galimybės);
 5. Virtualios Realybės programėlė;
 6. „Trimble Connect for Business“;
 7. Internetinė mokymosi platforma pažengusiems;
 8. Techninis palaikymas.

Kurk, dalinkis ir įgyk naujos patirties.


Jei norėsi sužinoti daugiau apie įsigijimo sąlygas bei kainas, tai visuomet gali padaryti el. paštu monika@infoera.lt arba tel. nr.: +370 685 66312