„MagiCAD for Revit“: kaip įdiegti ir aktyvuoti licenciją?

Įrangos įdiegimas Vytautas Puras
05 bir 2019

Paskutiniame „MagiCAD“ programinės įrangos blog’o įraše plačiau aprašėme kaip teisingai įdiegti „MagiCAD for AutoCAD“ licenciją ir ją sėkmingai aktyvuoti. Šiame blog‘o įraše pateiksime informaciją apie „MagiCAD for Revit“ licencijos įdiegimą ir naudojimą.

„MagiCAD“ programinės įrangos diegimas

 1. „MagiCAD“ licencijos aktyvacijos kodas pristatomas el. paštu. Norėdami parsisiųsti diegimo failus turėtumėte nuspausti ant „MagiCAD product“ aktyvios nuorodos.

 1. Nuspaudus ant „MagiCAD product“ aktyvios nuorodos, iškart pakliūsite į „MagiCAD“ svetainę. Tuomet jums tereikia pasirinkti reikiamą „MagiCAD“ versijos tipą ir nuspausti „Download“ mygtuką. Būkite atidūs pasirinkdami „Revit“ versiją, kadangi „MagiCAD“ programinė įranga gali būti įdiegiama į skirtingas „Revit“ versijas – „MagiCAD product“ laukelis.

 1. Paleiskite „MagiCAD“ diegimą ir nuspauskite „Next“.

 1. Tuomet turėtumėte sutikti su licencijos naudojimo sąlygomis ir pasirinkti „I accept the terms in the license agreement“. Spauskite „Next“.

 1. Pasirinkite vartotojo darbo aplinkos kalbą. Rekomenduojame „English“. Spauskite „Next“.

 1. Programai parenkamas katalogas pagal nutylėjimą, bet esant poreikiui, galite nurodyti kitą katalogą (tokiu atveju jums reikėtų spausti ant mygtuko „Change“ ir pasirinkti kitą norimą katalogą). Pasirinkus katalogą, spauskite „Next“.

 1. Pradėkite diegimo procesą. Spauskite „Install“.

 1. Vyksta „MagiCAD“ programinės įrangos diegimas.

 1. Informacija apie sėkmingą įdiegimą. Spauskite „Finish“.

 1. Sėkmingai sudiegus „MagiCAD“, darbalaukyje sukuriamas „MagiCAD“ katalogas. „MagiCAD for Revit“ funkcionalumas automatiškai užkraunamas tiesiog startavus „Revit“ programinę įrangą.

„MagiCAD“ programinės įrangos licencijos aktyvavimas

 1. „MagiCAD“ kataloge, kuris sukurtas darbalaukyje, turėtumėte pamatyti ir kitą katalogą pavadinimu „Tools“. Jame galima rasti „License Management Utility“ įrankį. Tai licencijų valdymo įrankis. Paspaudus ant jo du kartus ir pasirinkus„Add Activation ID“ mygtuką, įveskite el. paštu gautą licencijos aktyvacijos kodą. Tuomet pažymėkite minėtą kodą ir aktyvuokite jį, paspausdami „Activate“ mygtuką. Tai atlikus pasirodys pranešimas – „Activation was successful“. Tai reiškia, jog licencija sėkmingai aktyvuota pasirinktame kompiuteryje, o licencijos būsena – „Activated locally”.

 1. Jeigu tą pačią licenciją prireiktų aktyvuoti kitame kompiuteryje, iš pradžių ją turėtumėte deaktyvuoti, t.y. pažymėti aktyvacijos kodą ir nuspausti „Return“ mygtuką. Tai atlikus pasirodys užrašas „Return was successful“. Tai reiškia, jog licencija sėkmingai deaktyvuota ir nuo šiol gali būti aktyvuota kitame kompiuteryje.


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt ir mes būtinai padiskutuosime.