Kaip įdiegti ir aktyvuoti „MagiCAD 2021 for AutoCAD“ licenciją?

įdiegimas MagiCAD MagiCAD for AutoCAD MagiCAD for AutoCAD įdiegimas Vytautas Puras
17 rug 2020

Šiame blogo įraše pateiksime informaciją apie naujos „MagiCAD 2021 for AutoCAD“ licencijos įdiegimą ir aktyvaciją.

„MagiCAD 2021“ programinės įrangos diegimas

 1. „MagiCAD“ licencijos aktyvacijos kodas pristatomas el. paštu. Norėdami parsisiųsti diegimo failus turėtumėte spausti ant „MagiCAD product“ aktyvios nuorodos.
 2. Paspaudus „MagiCAD product“ aktyvią nuorodą, iškart pakliūsite į oficialią „MagiCAD“ svetainę. Joje tereikia pasirinkti reikiamą „MagiCAD“ versijos tipą, šiuo atveju „2021“ ir spausti „Download“ mygtuką.

 1. Prieš diegiant „MagiCAD“ iš pradžių turėtumėte paleisti reikiamą „AutoCAD“ versiją, ją uždaryti ir tik tada paleisti „MagiCAD“ diegimą. Tai padės sudiegti „MagiCAD“ programinę įrangą į reikiamą „AutoCAD“ versiją. Taigi, uždarę „AutoCAD“ ir paleidę „MagiCAD“ diegimą, spauskite „Begin“.

 1. Uždėkite varnelę ties „Note“, spauskite „Next“.

 1. Toliau turėtumėte sutikti su licencijos naudojimo sąlygomis ir pasirinkti „I accept the terms in the license agreement“. Spauskite „Next“.

 1. Šiame žingsnyje galite pasirinkti darbo aplinkos kalbą ir katalogą į kurį bus sudiegiami failai. Spauskite „Next“.

 1. Toliau pasirinkite papildomus įdiegiamus įrankius: „MagiCAD Connect“ – sąsaja su „MagiCAD Cloud“ biblioteka, „MagiCAD Create“ – įrankis trūkstamai įrangai kurti. Rekomenduojame sudiegti visus siūlomus įrankius. Spauskite „Next“.

 1. Pradėkite diegimo procesą. Spauskite „Install“.

 1. Vyksta „MagiCAD 2021“ programinės įrangos diegimas.

 1. Informacija apie sėkmingą įdiegimą. Spauskite „Finish“.

 1. Sėkmingai sudiegus „MagiCAD“, darbalaukyje sukuriamas „MagiCAD“ katalogas. Jame pastebėsite „MagiCAD for AutoCAD“ ikoną, ant kurios paspaudę du kartus automatiškai paleisite „MagiCAD“ funkcionalumą. Pagal nutylėjimą turėtumėte išvysti „MagiCAD User Settings“ langą, kuriame būtina uždėti varnelę ties „Reload user interface on startup“. Spauskite „OK“.

„MagiCAD“ programinės įrangos licencijos aktyvavimas

 1. „MagiCAD“ kataloge, kuris yra sukurtas kompiuterio darbalaukyje, turėtumėte pamatyti ir kitą katalogą pavadinimu „Tools“. Jame galima rasti „License Management Utility“ įrankį. Tai pagrindinis licencijų valdymo įrankis. Paspauskite ant jo du kartus ir atsivėrusiame lange pasirinkite „Add Activation ID“ mygtuką, tuomet įveskite el. paštu gautą licencijos aktyvacijos kodą, patvirtinkite nuspausdami „Add“ mygtuką.

 1. Tada pažymėkite įvestą aktyvacijos kodą ir aktyvuokite jį nuspausdami „Activate“ mygtuką. Tai atlikus pasirodys pranešimas – „Activation was successful“. Tai reiškia, jog licencija sėkmingai aktyvuota pasirinktame kompiuteryje, o licencijos būsena – „Activated locally”.

 1. Jeigu tą pačią licenciją prireiktų aktyvuoti kitame kompiuteryje, iš pradžių ją turėtumėte deaktyvuoti, t.y. pažymėti aktyvacijos kodą ir nuspausti „Return“ mygtuką. Tai atlikus pasirodys užrašas „Return was successful“. Tai reiškia, jog licencija sėkmingai deaktyvuota ir nuo šiol gali būti aktyvuota kitame kompiuteryje.


Jeigu turite pastebėjimų ar klausimų, susisiekite su inžinerinių sistemų programinės įrangos specialistu Vytautu Puru tel. (8 699) 86 907 arba el. paštu vytautas@infoera.lt.