COVID-19: galimybės naudotis įrankiais nemokamai

Agnė Mackonienė
25 kov 2020

Verslas ir švietimo įstaigos susiduria su aibe iššūkių. Finansiniai įsipareigojimai, darbo organizavimo ir bendradarbiavimo klausimai – vieni opiausių.

Dalijamės, kokie įrankiai ir programinės įrangos sprendimai yra pasiekiami nemokamai ar praversiantys dirbant nuotoliniu būdu.

Dalimi šių sprendimų galėsite naudotis ribotą laiką, jie neapmokestinti, norint padėti efektyviai vykdyti numatytas veiklas esamomis (COVID-19 sukeltomis) sąlygomis.


„Autodesk“. Programinės įrangos gamintoja savo klientams suteikia galimybes iki birželio 30 d. (pratęstas terminas nuo gegužės 31 d.) nemokamai naudotis dalimi sprendimų komercinei veiklai, daugiausia jų yra skirti būtent bendradarbiavimui. Tai „BIM 360 Docs“, „BIM 360 Design“, „Fusion 360“, „Fusion Team“, „AutoCAD Web“ ir mobilioji versija, „Shotgun“. Plačiau.

Švietimo įstaigoms ir studentams jau penkerius yra laisvai prieinamos „Autodesk“ mokslo tikslams skirtos licencijos. Plačiau. Kompanija kviečia naudotis ir nuotoliniam mokymui skirtu turiniu – academy.autodesk.com

Svarbu! Jei turite „Autodesk“ licencijas (tai turi būti galiojanti nuoma arba aktyvi prenumerata), namų kompiuteriuose irgi galite dirbti su šia programine įranga. Plačiau.


„Trimble“. Galimybę 90 dienų nemokamai naudotis bendradarbiavimo sprendimu „Trimble Connect“ suteikia šis gamintojas (galioja iki birželio 19 d.). Daugiau. Štai „Trimble SketchUp“ komanda siūlo institucijoms ir toliau kurti projektus su „SketchUp Pro“ (suteikiama nešiojamojo kompiuterio licencija be papildomų išlaidų). Daugiau.


„CGS Labs“. Dirbate su slovėnų programinės įrangos gamintojo produktais infrastruktūros sektoriui („Plateia”, „Ferrovia”, „Aquaterra”, „Autopath”, „Autosign” ar „Electra”)? Turite galiojantį palaikymo planą? Visiškai nemokamai namų kompiuteruose galite įsidiegti tam skirtas licencijas. Namų licencijos – tai „CGS Labs“ kompanijos ką tik pristatyta naujiena. „CGS LABS“ siūlo ir nuolaidas prenumeratoms, o atsinaujinę taip pat galės patogiai dirbti iš namų. Daugiau.


„Bluebeam“. „Bluebeam Revu“ – tai PDF redaktorius gen. rangos, architektūros, inžinerijos ir kitų statybos profesionalams). Turite licenciją? Galite bendradarbiauti ir su tais, kurie jos neturi. „Bluebeam Studio“ priedas yra laisvai prieinamas ir padeda efektyviai valdyti projektus PDF formatu.  Daugiau. Išbandykite „Bluebeam Revu“ atsisiųsdami bandomąją versiją. „Bluebeam“ bandomąja versija šiuo laikotarpiu galėsite naudotis ne įprastas 30 d., o net 90 d.


Turite klausimų? Susisiekite! 

SUSISIEKTI[/buttonlink