Autodesk švietimo planas. Nemokama programinė įranga švietimo įstaigoms ir studentams.

Licencijavimas Aistė Kirjazovaitė
28 bir 2023

Programinės įrangos gamintojas Autodesk, reikalavimus atitinkantiems studentams ir pedagogams, suteikia nemokamą vienerių metų prieigą prie Autodesk programinės įrangos, kurią naudoja pirmaujančios įmonės ir profesionalai visame pasaulyje. Galite pasiekti visą programinę įrangą, prieinamą švietimo bendruomenėje, o prieiga atnaujinama kasmet, kol turite teisę. Svarbu paminėti, kad programinė įranga gali būti naudojama tik švietimo tikslais.

 

Autodesk programinių įrangų planai švietimo įstaigoms

 

Autodesk Švietimo planas

 

Į švietimo įstaigoms skirtas programinių įrangų licencijas įtraukta:

 • Šios programinės įrangos: Autodesk programinių įrangų sąrašas
 • Toks pat funkcionalumas kaip ir mokamose prenumeratose.
 • Prieiga prie naujausios versijos ir iki trijų ankstesnių versijų (jei yra).
 • Autodesk programinė įranga teikiama anglų kalba.

Švietimo įstaigoms skirtų planų apribojimai:

 • Programinė įranga gali būti naudojama tik su mokymusi, mokymu ir tyrimais tiesiogiai susijusiems tikslams. Ji negali būti naudojama komerciniais, profesiniais ar kitais pelno tikslais.
 • Neleidžiama projektuoti, statyti ir prižiūrėti mokymo įstaigos fizines struktūras ir infrastruktūrą.
 • Mokiniai turi atitikti minimalaus 13 metų amžiaus reikalavimus.

 

Reikalavimai ir tinkamumo patikra

 

Siekdami išlaikyti savo įsipareigojimą teikti nemokamą profesionalią programinę įrangą tik švietimo įstaigų plano reikalavimus atitinkantiems asmenims, Autodesk patikrina švietimo įstaigų tinkamumą. Reikalavimus atitinkantys studentai ir pedagogai yra tie, kurie yra įtraukti į akredituotą švietimo įstaigą, dalyvauja jos mokymosi procese, dirba joje arba yra nepriklausomi rangovai. Akredituota švietimo įstaiga yra ta, kuri buvo akredituota įgaliotos vyriausybinės agentūros, kurios pagrindinis tikslas yra mokyti priimtus mokinius ir studentus. Kad patvirtintų tinkamumą šiam planui, naudotojai turi pateikti savo kaip studento, pedagogo arba darbuotojo statuso įrodymą.

Akredituotų švietimo įstaigų pavyzdžiai:

 • Vidurinės, aukštosios ir profesinės mokyklos;
 • Kolegijos, universitetai.

Į akredituotos švietimo įstaigos apibrėžimą nepatenka neakredituotos švietimo įstaigos, mokymo centrai, bibliotekos, muziejai. Šios įstaigos trumpalaikiam naudojimui gali atsisiųsti nemokamas 30 d. bandomąjąsias versijas.

 

Kaip tapti plano, skirto švietimo įstaigoms, nariu?

 

Visų pirma, naršyklėje atsidarykite Autodesk puslapį: https://www.autodesk.com/education/home 

Atidarytame puslapyje pasirinkite Get products mygtuką.

 

Autodesk Švietimo planas

 

Tuomet sekite video įraše pateikiamus nurodymus: Video įrašas

Daugiau informacijos galite rasti čia: Autodesk Support  

Svarbu! Programinės įrangos licencijos pagal švietimo planą bus suteiktos tik kai bus patikrintas ir patvirtintas Jūsų atitikimas plano keliamiems reikalavimams. Rekomenduojame pradėti procesą pakankamai anksti, kad turėtumėte pakankamai laiko viską susitvarkyti.  Primename:

 • Jei Jūsų mokykla dar nėra įtraukta į Autodesk turimą akredituotų švietimo įstaigų sąrašą, jos patvirtinimas gali užtrukti septynias dienas ar ilgiau.
 • Jei turite įkelti dokumentus, Jūsų tinkamumo patvirtinimas gali užtrukti kelias dienas.Jei Jums skubiai reikia naudoti Autodesk programinę įrangą, kol Jūsų tinkamumas vis dar tvirtinamas, galite atsisiųsti nemokamą 30 d. bandomąją versiją.

 

Kursai, konsultacijos ir paskaitos studentams ir pedagogams

 

InfoEra yra sertifikuotas Autodesk akademinis partneris ir pasaulinės Autodesk mokymosi partnerių bendruomenės dalis. Mes siūlome kursus, konsultacijas, paskaitas ir pagalbą dėstytojams ir studentams, akademiniams klientams ir partneriams, naudojantiems Autodesk produktus. Dėl specifinių poreikių kviečiame kreiptis individualiai ir aptarti juos su mūsų specialistais.


Turite klausimų? Susisiekite su mokymų centro vadove Aiste Kirjazovaite, el. paštu: mokymai@infoera.lt arba tel.: +370 699 05000

Susisiekti