Specialus pasiūlymas bendradarbiavimo įrankių nuomai

AEC Collection AutoCAD Autodesk BIM 360 Team Product design Collection Vault

Nuo gegužės 7 d. iki liepos 21 d. „Autodesk“ bendradarbiavimo įrankių nuomą galima įsigyti labai palankiomis sąlygomis.

Šiandien labiau nei bet kada anksčiau svarbu kokybiškai bendradarbiauti su projekto komandos nariais, užsakovais bei tiekėjais. Dabar Jūs galite nevaržomai komunikuoti su projekto komandos nariais ir greitai priimti sprendimus naudojantis Autodesk programinės įrangos rinkinių teikiamomis galimybėmis bei bendradarbiavimui skirtais įrankiais.

Specialus pasiūlymas:

FY18 Q2 collections

  • AutoCAD (1 vnt.) + AutoCAD Premium mobiliosios programėlės (3 vnt.) metinė nuoma – dabar 1 499 Eur. (iki 7,5% nuolaida komplektui).

Šis rinkinys apima ne tik daugeliui jau pažįstamas programas, kaip „Revit“, „AutoCAD Civil 3D“, „AutoCAD“, „AutoCAD Electrical“, „AutoCAD MEP“, „AutoCAD MAP 3D“, „AutoCAD Architecture“ bei kitas, bet ir visą aibę debesų technologinių sprendimų – „AutoCAD mobile app“, „Formit 360 Pro“, „Insight 360“, „ReCap 360 Pro“ ir t.t.

Programinės įrangos rinkinyje „Product Design Collection” rasite „Inventor Professional”, „AutoCAD”, „AutoCAD Architecture”, „AutoCAD Electrical”, „AutoCAD Mechanical”, „Factory Design Utilities”, „Navisworks Manage”, „Vault Basic”, „3ds Max” programas. Taip pat galėsite naudotis debesų technologijų paslaugomis – „AutoCAD mobile app“, „Fusion 360“, „ReCap 360 Pro“, „Rendering in 360“.

FY18 Q2 collections1

Atkreipiame dėmesį, jog galimi vienerių, dvejų, trejų metų nuomos variantai.

Bendradarbiavimo įrankiai iki 50 proc. pigiau

Norite užsisakyti bendradarbiavimui skirtus įrankius be AutoCAD ar programinės įrangos rinkinių? Pasinaudokite ribotos trukmės pasiūlymu ir AutoCAD Premium mobiliosios programėle, BIM 360 Team, Collaboration for Revit, BIM 360 Docs, Autodesk Vault Professional paslaugomis naudokitės net su 50% nuolaida. Ši akcija galioja iki š. m. liepos 21 d. ir taikoma įsigyjant ne mažiau kaip 3 pasirinkto įrankio darbo vietų nuomą pasirinktam laikotarpiui.

Akcija galioja iki 2017 m. liepos 21 d.


Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su Pastatų vidaus inžinerinių sistemų BIM specialistu Rostislav Apuchovskij tel. + 370 699 05 000 arba el. paštu rostislav@infoera.lt.

  GAUTI PASIŪLYMĄ

19 geg 2017