Blogas

12 bal

Pasirodė „AutoCAD 2018“ versija

Kovo mėnesį pasirodė nauja „AutoCAD“ programinės įrangos versija – „AutoCAD 2018“.

10 bal

„3ds Max“ naudingi nemokami priedai

3ds Max“ programinės įrangos galimybes galima praplėsti naudojantis priedais, įskiepiais. Kviečiame susipažinti iš arčiau su nemokamais papildiniais.

28 kov

„AutoCAD Civil 3D“: „Feature line“ linija kaip koridoriaus pagrindas

„AutoCAD Civil 3D“ – bene dažniausiai civilinėje inžinerijoje naudojama programinė įranga, atitinkanti BIM procesams keliamus reikalavimus. Šį kartą pasidalinsime praktiniais patarimais, kaip „feature line“ pagalba sėkmingai sukurti 3D modelį-koridorių.

22 kov

„Autodesk Vault” – sprendimas projektų dokumentacijai valdyti

Naudojantiems „Autodesk“ programinę įrangą vienas, ko gero, efektyviausių sprendimų projektų dokumentacijos, proceso tvarkų ir jų sekų valdymui ir įvykdymui – „Autodesk Vault“.

09 kov

„MagiCAD Electrical for Revit“ – kabelių tiesimo sistemų tipai

Šiame „MagiCAD“ bloge susipažinsite su kabelių tiesimo sistemomis, kurios automatiškai sukuriamos naujame „MagiCAD“ projekte pasirinkus paruoštą šabloną bei jų sujungimo elementais.

01 kov

Informacija „GeoMap“ naudotojams apie bylų tikrinimą „Geomatininkas II“

Nuo šiandien, 2017 m. kovo 1 d., VĮ „Registrų centras“ bylų tikrinimą perkelia į „GeoMatininkas II“ sistemą.

23 vas

„V-Ray 3.0 Progressive rendering “ – vertas dėmesio vizualizavimo algoritmas

Kartu su „V-Ray for 3ds Max 3.0“ programinės įrangos versija atsirado naujas vizualizavimo algoritmas „Progressive Rendering“.

21 vas

„MagiCAD for Revit“ projekto bendrieji parametrai

Šį kartą pakalbėsime apie „MagiCAD for Revit“ projekto bendruosius parametrus. Kas yra bendrieji parametrai (angl. shared parameters) ir kada jie naudojami?

03 vas

„Maya Quad Draw“ – įrankis objektams perkurti

„Autodesk Maya“ programinė įranga turi puikų įrankį naujam objektui su nauja struktūra sukurti, naudojant jau esamą 3D modelį – „Quad Draw“.

20 sau

„Revit Server“ - kas tai?

„Autodesk Revit“ programinė įranga jau gerai žinoma mūsų šalyje, tačiau ar išnaudojamos visos teikiamos galimybės? Šį kartą plačiau aptarsime „Revit Server“ bendradarbiavimo įrankį.